Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti voltatok ilyen helyzetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti voltatok ilyen helyzetben? És hogy dolgoztátok fel?

Figyelt kérdés
Idõvel rájöttem arra hogy a barátomnak csak egy pótlék voltam. Mai napig ezen marcangolom magamat. Nem mutatott be a családjának és még facen akarta kirakni hogy kapcsolatban. Utánam lévõ barátnõjével rögtöntki is rakta.És még csajt eluitte kirándulni. Az én létezésemről nem is tudtak.
2014. dec. 26. 15:10
 1/9 anonim ***** válasza:

Én hasonló helyzetben vagyok, de képtelenség vele szaítani, nem enged el...!


20/L

2014. dec. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
mennyi ideig tartott ez a dolog? 3 hét után ne csodálkozz, ha nem vitt haza és nem az első dolga volt, hogy kitegye facebookra..
2014. dec. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezen nem rágódni kell, hanem gyorsan elfelejteni.
2014. dec. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mi más 10 hónapja vagyunk együtt.

Első voltam

2014. dec. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
1 évig voltunk együtt
2014. dec. 26. 15:18
 6/9 anonim ***** válasza:

Én is voltam, de nem voltunk egy pár csak barátilag voltuk közel egymáshoz. Amint lett barátja azóta nem keresett egem.

22/f

2014. dec. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
hát egy évnél ez már tényleg gáz. de igaza van az egyik kommentelőnek, ne rágódj rajta, hanem felejtsd el.
2014. dec. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Fél év vagy 1 év vagy 2 év, minél tovább vagy benne egy ilyen kapcsolatba és minél tovább tűrsz azt egyre inkább magadnak köszönheted.

Persze vannak akik várnak a csodára, hátha változni fog a helyzet majd 2 hónap után vagy 1 év után, vagy ki tudja mennyi.....aztán rájön h milyen hülye is volt.


Szóval vedd úgy, hogy gazdagodtál némi tapasztalattal, de legközelebb lehet h ugyanazt a hibát elköveted majd :)

2014. dec. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én szerencsére olyan típus vagyok, hogy a rossz dolgokat szelektálom, nem is gondolok rá. Így könnyebb azért bizonyos dolgokon túllendülni. (persze valamikor nem megy olyan könnyen)


Ilyen helyzetben még nem voltam, szerencsére. De szerintem, aki ilyet tapasztal a barátján/barátnőjén, akkor szakítson vele. Jobb egyedül lenni, mint maga a tudat, hogy csak egy pótlék vagy a másik félnek, és csak azért van veled, mert mást nem talál.

2014. dec. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!