Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Melyiket válasszam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

Adott a párkapcsolatom. Döcögős, már váltunk szét, de újra összejöttünk. Viszont ma már nem keres annyit sem, mint korábban (napok telnek el kommunikáció nélkül). A várakozás és a hiánya kikészít. Mit tegyek?


- Várjak továbbra is, sírdogálva és idegesen, de a reménnyel még, hogy hátha ez az állapot megváltozik és még boldog lehetek vele?

- Vagy fejezzem be én a kapcsolatot, amiért nem tudom tovább ezt elfogadni, hogy nincs beszélgetés, találka meg főleg, de úgy, hogy ezzel már meglenne a tudat, hogy soha nem lehet többé az enyém, és a szívem már megszakad?

N



2015. jan. 2. 21:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha kétségeid vannak, akkor ennek a kapcsolatnak már vége van.
2015. jan. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Noren1989 ***** válasza:

Ha ő nem őrlödik ezen lehetőségek közt, akkor 2es variáció.

25/F

2015. jan. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

hidd el, a második döntéssel jobban jársz. Az első tönkretesz pszichésen, és nem haladsz egyről a kettőre.


A másodikat meg letudod vezetni különböző programokkal, kikapcsolódással... pl jóga, filmezés, barátokkal lenni stb... hidd el, hogy ez a jó út :)

2015. jan. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

voltatok szét de újra együtt, a moziban is megnézed kétszer ugyanazt a szar filmet? :)

ami nem megy nem kell erőltetni, ha már most rossz magától nem fog megjavulni felesleges várnod és reménykedned. ha már most nem klappol a dolog ennél csak rosszabb lesz. válts amég tudsz mert így csak az időt raboljátok egymástól amivel az esélyetek csökken hogy egy jobbat találjatok.

2015. jan. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Napok telnek el kommunikáció, találka nélkül. Jó, a találka hiánya távkapcs esetén érthető lenne. Szerinted?

Lehet, hogy én vagyok fura, de ha szeretek egy nőt, akkor minden nap érdeklődöm felőle...

Már írtam pár hete más kérdésnél is ezt.

2015. jan. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

áhh ez halott kapcsolat már. sztem szakíts :(


18/L

2015. jan. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Már leírták, és én is leírom, a 2-es variációt válaszd.

A szíved meg össze fog majd forrni nyugi. Ilyenkor (majdnem) mindenki így érzi.

2015. jan. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :'(

Lehet, hogy igazatok van.

Mindenkinek ment a pacsi, tudom, hogy jót akartok!

2015. jan. 2. 21:55
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyikőtök sem úgy áll hozzá, ahogy egy kapcsolathoz szokás, különben nem telnének el napok kommunikáció nélkül.
2015. jan. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!