Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A baratnomet vagy az uj lanyt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratnomet vagy az uj lanyt valasszam?

Figyelt kérdés
A baratnommel 2 eve vagyunk egyutt nagyon szeretjuk egymast es nem tudom elkepzelni hogy elveszitem,nelkule nem tudom elkepzelninaz eletemet.Azonban kicsit vagyok uj dolgokra a szex sem a legjobb vele:/ Viszont veletlen kepbe jott egy regebbrol ismert lany es kiderult hogy tetszem neki elhivott hogy menjunk el egyutt edzeni ami nagyon megfogott mert az eletem az edzes.Nem birom ki hogy ne menjek el.Vonzodok hozza nagyon ugyanakkor a baratnomet is szeretem:/mit talaltok jo megoldasnak?

#edzés #barátnő #lány #kettot szeretni
2014. dec. 28. 22:56
 1/10 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem heréld ki magad...ha ez felmerül benned
2014. dec. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
35%

ügyes vagy hogy tőlünk kérsz segítséget.

Kefélj félre, nemérdekel.

Én a barátnőmet választanám.

2014. dec. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Bas.ki nehogy már mi mondjuk meg mit csinálj, neked kell tudni.

Én ha lehet akkor mindkettőt meg szoktam ilyenkor tartani amíg nem tudok dönteni.

Csak ne jöjjenek rá mert akkor lehet 1 sem lesz, az is megesik:D

2014. dec. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Es mi lenne ha a barátnőd szexuális edzésébe, fejlesztésébe fektetnéd az energiádat az új csaj meghúzása helyett? Tudod, azéba, aki nélkül elképzelni se tudod az életed.
2014. dec. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Az új lányt válaszd.

Ugyanis ha szeretnéd a barátnődet, akkor nem érdekelne az a másik lány.

2014. dec. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

"Járt utat a járatlanért el ne hagyj!"


Amúgy fölöslegesen csesszük az időt, mert úgyis megdugod, a barátnődet megalázod, aztán mindkét csaj megy a dolgára, Te meg találsz egy harmadikat, aki majd még jobban szeret edzeni.

2014. dec. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hagyd el nyugodtan ,de aztán ne sírj,ha két szék közzé esel :)
2014. dec. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Próbáld ki az új lányt. Ha már belátod, hogy a szex nem a legjobb a barátnőddel, úgyis a végét járja az a kapcsolat. Különben is, ha adódik egy jó alkalom megdöngetni egy új csajt, azt ki kell használni. Ahogy a nagyapám mondogatta: akit ma megtehetsz, ne halaszd holnapra!
2014. dec. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
"mert az eletem az edzes" Te beteg vagy!!!!
2014. dec. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha már ez eszedbe jut, akkor miért írod azt hogy ''nem tudom elkepzelni hogy elveszitem,nelkule nem tudom elkepzelni az eletemet'' ?! Mert ezzel tisztában vagy azzal hogy elveszítheted.
2014. dec. 29. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!