Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik fiút válasszam?

Figyelt kérdés

Tudom, ezer ilyen kérdés van, szánalmasnak tűnhet, de nekem fontos :)

Két srác van az életemben, mindkettővel kialakulhatna valami, de képtelen vagyok dönteni.

Az egyik egyidős velem, hát kicsit olyan rosszfiús :) Külsőre sokkal érettebb a koránál. Szőrös, tetkós, izmos, na igen :) Néha elég "kegyetlen" vagyishát mindig kimondja, amit gondol, szóval őszinte, de ez jó tulajdonság is. De olyan jól elvagyok vele, ha együtt vagyunk, akkor tök cuki, meg minden :) Szeretek vele lenni, mert annak ellenére, hogy ő a "rossz" meg a szabad szellemű fiú, olyan jól el tudok vele beszélgetni, és ilyenkor mindig meglátom a lelkét, és ez olyan jó :))

A másikra meg a legjobb szó egyszerűen az, hogy tökéletes. De tényleg. Jóképű, okos, nagyon kiegyensúlyozott (ami rám nem jellemző), mindenről el tudok vele beszélgetni, imádok vele lenni. Viszont kicsit kiismerhetetlen, vagyis pl.sose tudom, hogy ha hoz egy döntést, akkor ott a szívére vagy az eszére hallgat,stb. De pont ettől izgalmas is. Ő amúgy egy évvel idősebb nálam.

Amik közösek bennük : öhm, nem a legjobb példák, de na, cigiznek mindketten, szeretnek bulizni, fontos számukra a sport, adnak magukra, és kb. ennyi. Ja meg hát több mint két éve ismerem mindkettőt.

Szóval azért nem egyszerű :) úgy érzem,hogy ha bármelyikkel kialakulna valami, rövid időn belül nagyon szerelmes tudnék lenni.

Ti, mint kivülállók, mit gondoltok? Melyiket választanátok? (Légyszi, akár csak egy pár szavas, de indoklással)

Előre is köszönöm :)

17L


2015. jan. 2. 17:03
 1/8 anonim ***** válasza:

Le is feküdtél velük...par napja kiirtad ugyanezt, megkaptuk hogy álszentek vagyunk, mégis itt kérsz segitséget?!

Szánalmas...

2015. jan. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az egyikkel. De a masik mar nem az a srac, aki eloszor kepben volt.
2015. jan. 2. 17:06
 3/8 anonim ***** válasza:
A másodikat választanám a helyedben, ha türelmes típus vagy.
2015. jan. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 NewFreeee ***** válasza:
Szerintem add meg a telefonszámod, mesélek neked magamról, dumálunk, aztán rájössz, hogy a tökéletesnek hitt srácok fel sem érnek hozzám. Na?
2015. jan. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Koszonom a harmasnak a normalis valaszt.

Turelmes vagyok, de keves ideig.

2015. jan. 2. 17:15
 6/8 anonim ***** válasza:
második az első egy nyomorék
2015. jan. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem valaszd azt amelyikkel lefekudtel mert az ugy fair mindkettovel szemben
2015. jan. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
második "normálisabbnak" tűnik..
2015. jan. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!