Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van pasim imádom és jó vele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van pasim imádom és jó vele deh utálok vele MSNezni ez miért van? Jaaaa és ő 24 én 17 de nem ez a lényeg amm meg fél éve vagyunk együtt.

Figyelt kérdés
Ja és hiányzik amikor nem vagyunk együtt de mikor ráírok akk olyan stilusban ír mintha idegesíteném na mind1 viszont mikor együtt vagyunk akk tök jó minden. Miért nem tud MSNen is a pasim lenni na remélem érthető voltam köszi. 17/L
2010. máj. 2. 16:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
B@sszátok meg az MSN_t!
2010. máj. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem hülye vagy.
2010. máj. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
53%

Talán ha megbeszélnéd vele a dolgot, akkor lehet, hogy nem viselkedne így...

17/L

2010. máj. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
49%

honnan a f*szból tudjuk mi ezt, már megbocsáss..

beszélj vele, végülis a pasid, szoktatok dumálni...

2010. máj. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
52%

egyet értek az előzőekkel.... basszus nem tudtok lekattanni arról a qrva msn-ről? én az egy év alatt egyetlen egyszersem msn-eztem a barátommal pedig mindkettőnknek van. utáljuk. miért jó az hogy a pasiddal pötyögsz? :/:// hivd fel, találkozzatok de ez az msn anniyra szánalmas

és jöttök sírni hogy jaj ilyen olyan

20L

2010. máj. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
78%
Ki a faszt érdekel?
2010. máj. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
81%

Lehet, hogy idegesíted?

Én elképzelhetőnek tartom, hogy amikor nem veled van akadhat egyéb dolga is a mai rohadt, romantikaellenes világban

2010. máj. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
:D
2010. máj. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
69%
Az MSN nem arra való, hogy érzelmeket sugározzunk a másik irányába - tapasztalatból mondom :D Nekem is meggyűlt vele a bajom, nem is egyszer. Egyáltalán nem biztos, hogy idegesíted őt, szimplán csak vannak olyan emberek, akik írásban nem tudják/akarják magukat úgy istenigazából kifejezni :) Ne adj az MSN-en tapasztalt dolgokra sokat, mert a személyes találkozás az, ami igazán számít.
2010. máj. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Csak egy kérdés még: ha idegesítenéd azzal, hogy ráírsz, akkor mi a fenének dekkolna az MSN-en? :) Rejtély...
2010. máj. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!