Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, volt már olyan, hogy egy új kapcsolatban ti előbb akartatok szexelni, mint a pasi?

Figyelt kérdés
2014. febr. 8. 15:40
 1/10 anonim ***** válasza:
igen
2014. febr. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

15:45


Te mennyi idő után szeretted volna?

2014. febr. 8. 15:50
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Amikor megismerkedtünk közelebbről...


felmentünk koliszobába dumáltunk...aztán gyorsan leléptem, nem akartam könnyen kapható lenni


aztán összejöttünk...

minden napot együtt töltöttünk, már 1 hét után továbbmentem volna a simogatás és csókon..kb..


végül 1 hónap után jutottunk tovább, akkor is én kezdeményeztem.


nem bántam meg, ő lett a férjem

2014. febr. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
nem
2014. febr. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 RootedRainbow ***** válasza:
Persze
2014. febr. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

20:49


Te mennyi idő után szeretted volna? És ő?

2014. febr. 9. 09:43
 7/10 kolosszus22 ***** válasza:

Nem vagyok lány, de pl. egyik exbarátnőm már egy hét után letepert, mondjuk már ismertük egymást barátilag előtte is és bevallotta, hogy már régóta kívánt.

26F

2014. márc. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
25 l..én a második randin akartam..de ö is csak láttam fél kezdeményezni..aztán rá néztem és megkérdeztem meddig leszünk 14 évesek? :D majd oda adtam magam..4 éve tart
2014. márc. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én aznap este, ahogy először megláttam.
2014. ápr. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Volt. Majdnem mindig én akartam előbb, csak szerencsére sosem kellett sokáig győzködni a pasikat. Egyszer volt olyan, hogy másfél hónap után feküdtünk le a nekem ideális kb 1 héthez viszonyítva, de az inkább a körülmények meg a pasi visszafogott szégyenlőssége miatt volt.


De ezt leszámítva eddig mindig 1 hét után feküdtem le velük. Sosem volt még 1 évnél rövidebb kapcsolatom. 17 éves szűzen sem. A legutóbbi azóta már a vőlegényem :)

2015. ápr. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!