Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tapasztalt lányok akik biszex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalt lányok akik biszex fiúval élnek párkapcsolatban/komolyabb kapcsolatban később pl. házasság után mennyire vagytok elfogadóak, hogy a párotok fiúkkal is akar szexelni/szexel?

Figyelt kérdés

A barátom biszex. Nagyon szeretem, és már több mint 3 éve vagyunk együtt. Nagyon szeretnék gyereket és ő is.

A problémám az, hogy még mindig van fiúval szexuális kapcsolata, és nem tudom, hogy a későbbiekben ez milyen hatással lesz a családi életünkre.

Ha valaki hasonló helyzetben van, légyszi írjon!



2013. máj. 4. 10:41
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
96%

Miért van kapcsolata fiúkkal is?

Az a baj, hogy az, hogy biszexuális, szinte mentség a megcsalásra. Úgy fogjátok fel, hogy oké, hát néha kell ez is neki, mégis csak biszexuális. De nem így van. Ez nem olyan, mint a dohányzás, vagy a csokievés.

Pont ezért párkapcsolat. Legyen kapcsolata csak fiúval, vagy csak lánnyal, de egyel, ne többel.

Ha valakit szeret az ember, akkor csak rá vágyik, nem pedig még x másik emberrel.


Te hogy érzed? Ez egyébként köztetek egy megbeszélt dolog?

2013. máj. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
45%
Ez engem is érdekelne,megbeszéltétek,hogy néha mehet fiúzni,semmi gond,csináld csak szívem.És te ezt ilyen könnyen elfogadtad? Nem zavar,hogy elötte seggbe dugott egy másik pasit,meg egy másik pasi szopta őt? Miért nem csináljátok hármasban? Az nem izgatna?
2013. máj. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
61%

Én eleve nem is kezdenék ki olyan fiúval aki fiúkkal is lefekszik. Ha engem választ akkor miért van igénye más férfiakkal?? A gyomrom nem tudná bevenni. Számomra ez ugyanolyan megcsalás mintha egy nővel csalna meg..

23/N

2013. máj. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
41%

Köszi.

Igen, megbeszélt dolog. Elmondta, hogy úgy érzi szüksége van. És megkérdezte hogy megengedem-e. 5 hónapig szinte minden egyes nap. És mivel tudom, hogy szeret ezért mondtam, hogy ha szeretné legyen.

Ezt úgy kell elképzelni hogy monjdjuk heti 4-5 napot van velem minimum, és a fiújával is. Őt is nagyon szereti.

Én csak amiatt aggódom, hogy majd a gyerekeim mit fognak szólni. Egyébként az ismerősök, család nem nagyon tudják. Elég újkeletű dolog nála. Nem akarja nagy dobra verni.

Nem fogom fel megcsalásként egyébként. De jó volt a kérdésed, furcsa, de örülnék ha még kérdeznél.

2013. máj. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
95%

Tehát végül is akkor szeretőt tart melletted és te vagy a szeretője egy másik kapcsolatban.

Az ezzel a baj, hogy te most gyerekekről beszélsz, de mi van, ha úgy érzi téged már nem szeret? És inkább a fiúját válassza.

Ne érts kérlek félre, nem homofób vagyok, nincs bajom sem a melegekkel, sem semmi ilyesmivel, csak kapcsolati szemszögből nekem nem összeegyeztethető ez a dolog. Ha van valakije melletted, akkor lényegtelen, hogy a másik milyen nemű. Ha velem történne ez én szakítanék, mert nekem nem férne bele és ez a megcsalás kategória lenne.

Azzal nem lenne bajom, ha hármasban szeretné néha csinálni, oké, belefér, de nem hetente, hanem tényleg néha.

2013. máj. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
61%

Ahogy írták,nála hogy biszex,állandó mentség lesz a megcsalásra,félrelépésre!

Ha még mindig szexel pasikkal,a barátnője mellett,akkor valószínűleg továbbra is fog!

Azért én félnék a nemi betegségektől.....nem értem miért vagy együtt egy olyan pasival,akit más férfiak dugnak (már bocs),vagy ő dug más pasikat.

Semmi bajom a meleg/biszex pasikkal,de kapcsolatra akkor sem kellenének,ha fizetnének érte....

2013. máj. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem volt kapcsolatom biszex pasival!

Nem elsőre derült ki,kb egy hónap után vallotta be....

Sajnos a kapcsolat nem működött,mert egyszer bevallotta sírva,hogy lefeküdt egy sráccal,mivel már nagyon hiányzott

neki az,hogy férfival legyen együtt,szakítottunk,de azóta az egyik legjobb barátom lett,és még mindig tartjuk a kapcsolatot.

Az esetből tanultam,többet sosem kezdenék biszex pasival,kizárt....

A barátomon azt vettem észre,hogy mellettem elnyomta ezeket az érzéseket,és ez kihatott a kapcsolatunkra is.

2013. máj. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
87%

Ja igen!

És szerintem is tök lényegtelen hogy milyen nemű,ez megcsalás......

2013. máj. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
82%

Ne haragudj,de én kizárt hogy gyereket terveznék egy ilyen emberrel,és nem vagyok előítéletes,de félteném a gyereket,hogy az apja miatt piszkálnák,bántanák,vagy azt mondogatnák,hogy "nézd már ez a biszex Jóska fia,biztos ő is szereti a kukit,az anyja meg a kakis f.szt copja!"

Sajnos tudom hogy mennyire előítéletes,és rosszindulatú némelyik ember.


Ha a helyeben lennék,max úgy maradnék vele,hogy ultimátumot adok neki!

Vagy befejezi a megcsalásokat,és melletted nem szexel senkivel,legyen az férfi,nő,vagy mehet a búsba.....de te tudod,hogy mennyire vagy hajlandó megalázni saját magadat!


Az sosem mentség,hogy ő biszex,ennyi erővel te is ismerkedhetsz,szexelhetsz más pasikkal....mert ő is élvezetből szexel,nem muszájból,ha annyira szeretne téged,ilyet nem tenne...

2013. máj. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
82%

Őt is szereti? És téged nem zavar, hogy mást is szeret? Még talán egy lazább kapcsolatban ez oké, de ha te már gyereket tervezel... ez nme lesz okés.

Én biszex vagyok, bár lány, de attól még hogy mindkét nemhez tudok vonzódni ez nem azt jelenti, hogy szükségem van egyszerre mindkettőre... ha egyszer valakibe beleszeretek, akármilyen nemű is, a másik nemre nem fogok vágyni, ugyanis nem egy nemi szervbe szeretek bele, hanem egy emberbe.

Sajnálom, hogy ezt kell mondanom, de szerintem (!) a barátod nem igazán szeret téged, legalább is nem szerelemből. De szerintem te se. Nem azt mondom, elhiszem, hogy szeretitek egymást, de nem lehet, hogy ez (már) nem szerelem?

Aztán persze lehet, hogy te ilyen vagy, hogy ez téged tényleg nem zavar, csak én még ilyennel nem találkoztam...

De igazából most én mondhatom, hogy a biszexualitás nme mentség a megcsalásra, de ez nálam nem mentség, meg még egy csomó embernél, és lehet, hogy nálad más számít megcsalásnak. Ez is olyan dolog, ami valamennyire szubjektív. Ha téged nem zavar, és te nme tartod megcsalásnak akkor nem az.

Tudom, hogy nem ez az elsődleges kérdés, csak azért mondom, mivel mindenki kb. ezt hozta fel érvnek.

De a családi életedre nem tudom milyen hatással lesz, de nem valószínű, hogy jó...

2013. máj. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!