Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Már elég rég tetszik egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már elég rég tetszik egy lány egy bandában szilvesztereztünk, mind a ketten ittunk egy keveset én elestem és egy kicsit bevertem a fejem, elvitt a wc-re hogy mossuk le a sebet, a többi lent van?

Figyelt kérdés
majd miután lemosta megcsókolt, átmentünk szobára csókolóztunk egy csomót majd azt monda, hogy ez nem helyes, ő mindenkit eltaszít magától és előbb utóbb engem is el fog, és hogy hiába leszünk együt egy darabig mert ki fog készíteni akaratán kívűl és hogy nem érdemel meg engem, ezek után még egyszer megcsókolt majd kiment a szobából. Mit tudjak csinálni? Én nagyon szeretnék együtt lenni vele.

2015. jan. 4. 18:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Mitől érzi ezt, hány barátja volt eddig?
2015. jan. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
beszéld meg vele az mindig jó (majdnem)
2015. jan. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Úgy tudom csak egy fiú volt, de az is megbántotta ezért is mondta ezeket, hogy ne járjak úgy mint ő
2015. jan. 4. 18:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem normális a csaj. Az ilyeneket nem tudom megérteni. Beszélj vele róla, hogy mégis mi baja van. Hátha elmondja mitől van ez, és segíthetsz rajta. Ha bevállalod.
2015. jan. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mond meg neki hogy a bráner nem kerepel! Aztán add neki had játszon vele, legalább addíg nem fog hülyeségeket beszélni!
2015. jan. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!