Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Félek. Mit kellene tennem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek. Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Kilencedikben és ebben az évben több felsőbb éves is szeretett volna járni velem. Őket elutasítottam. Tudni illik félek a kapcsolatoktól, mert egy számomra fontos személyt már elveszítettem és ezért nem igazán engedtem közel magamhoz senkit + félek a fiúktól is. Beszélni beszélek velük, de nem úgy mint egy barát szokott (a lányokkal hasonló képpen, bár kicsit jobb a helyzet). Azonban sulikezdés óta egy végzős mindig a nyakamon van.

Két héttel ezelőtt elmondta, hogy közelebb szeretne kerülni hozzám és nagyon szeretne, ha hagynám. Nem csak szórakozna velem. Azóta nem beszéltem vele, de most valamiért hiányzik. Kedvelem őt és imádok vele lenni, beszélgetni vele. Ő más. Ez jelentheti azt, hogy megszerettem?


Ne haragudjatok ha kicsit hosszú lett...:)



2015. jan. 4. 22:11
 1/4 anonim válasza:
Szerintem lehetséges. Szerintem ha tényleg szereted akkor hagyd hogy kezdeményezzen :)
2015. jan. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz 9 macska között meghalni, és tetszik neked a srác, akkor ne félj, és ismerkedj vele, engedd közelebb! Talán halálodig ő lesz a párod, vagy valami tök szép kapcsolat lesz. :D Sose tudhatod, hogy mi vár rád! ;)
2015. jan. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem akarom, hogy 'elhagyjon', gondolkodtam rajta, hogy engedek neki, de attól még tartok tőle.:/
2015. jan. 4. 22:31
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Denizt szeretném idézni:

"Kislány! Egyszer majd csörög az óra

és fájni fog ébredni az egyedül szóra..."

2015. jan. 5. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!