Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátnőm mostanában kicsit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gabesz333 kérdése:

A barátnőm mostanában kicsit fura ez normális?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy mostanában szerintem sajnos kicsit el lettünk távolodva egymástól. Ő(27) nagyjából soha nem mondja ki hogy szeretlek se semmi hasonlót,és sajnos mostanában nem is érzem.Próbálkoztam elvinni moziba is egy romantikus féleségles filmre erre elhozta a húgát és mikor ez nem tetszett nekem még engem csesztek le hogy gyerekes vagyok és stb. Ez így a vége lehet vagy valami baja van? valami jó tanácsot tudnátok adni?

2013. márc. 25. 17:36
 1/8 ASOT ***** válasza:

Szóval azt mondod hogy próbáltál programokat szervezni nem csak mozi, hanem hogy elmenjetek erre arra, de ő egyikre sem akart?

Ha igen akkor te végül is megpróbáltál változtatni...

2013. márc. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

kihűlt a kapcsolatotok, vagy van egy harmadik személy a kapcsolatotokban, üljetek le és beszéljétek meg a dolgokat..

Sok sikert!

17f

2013. márc. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát igen nem csak mozit, próbáltam sokszor mondani hogy menjünk el pl cukrászdába vagy sétálni vagy akár wellness de semmit nem akart, és hát hogy is mondjam régebben sokat voltunk együtt úgy értem az ágyban is most meg ha hétvégén van 1 akkor már jó volt a hétvége, nem igazán érzem úgy hogy még kellenék neki vagy hogy is fogalmazzak hogy jó legyen. de remélem értitek!
2013. márc. 25. 18:01
 4/8 anonim ***** válasza:
Pont ez miatt lett nekem is vége pár nappal ezelőtt! Pont ugyan ezért ! Csak nem én léptem hanem a csaj mert én még próbáltam még változtatni de nem engedte :D
2013. márc. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát ez nem a legjobb hír :D mert nem szeretnék hogy vége legyen, bár ami most köztünk van az se a legjobb. szóval valami tanács jó lenne persze ha erre lehet adni valamit mert én nem tudom már mit próbáljak ki :(
2013. márc. 25. 19:55
 6/8 anonim ***** válasza:
meg kell vele beszélned ,dugd az orrába hogy ha nem vagy hajlandó eljönni velem sehova akkor viszek mást. Lehet hogy nekem is ezt kellett volna mondanom neki és akkor elgondolkozott volna azon hogy mi a helyzet.Csak úgy fog menni ha beszéltek róla
2013. márc. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 kolosszus22 ***** válasza:

Hasonló cipőben jártam, kb. egy hónapja szakítottunk barátnőmmel, kihűlt a dolog szép lassan. Végül ő szakított, de volt egy sanda gyanúm már akkor h lehet a képben egy 3-ik. Ez be is igazolódott azóta, most találkozgatni kezdett egy másik fickóval, ez a srác már akkor is próbálkozgatott nála mikor együtt voltunk. Nincs kizárva, hogy a ti esetetekben is felkeltette valaki más az érdeklődését.

26F

2013. márc. 26. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy ez nekem is sűrűn megfordul a fejemben és ha szóvá akarom tenni akkor szintén lebasz hogy mért vagyok féltékeny.. mikor szerintem simán lehetnék mert soha nem mondja hogy szeret mostanság nem is érzem. ha moziba hívom hozza a húgát megkérdezésem nélkül ha máshova hívom nem akar menni, sex az szinte csak ha könyörgök és akkor is kb muszájól, és lehet ezt már csak én képzelem be de sok pasival beszélget fészen, ezek után meg amiket írtok nem sok jóra tudok gondolni
2013. márc. 26. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!