Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Olyan hercegnőt keresnék a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan hercegnőt keresnék a következőkel: Hűséges, Ősszinte, intelligens, szép, illem tudó, ha lehetséges akkor sportos is legyen és TUDJON FŐZNI és SÜTNI? Komoly Kapcsolatra keresnék ilyen Hölgyet.

Figyelt kérdés

2015. jan. 5. 11:33
1 2
 11/16 anonim válasza:
ILYEN NINCS.
2015. jan. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Panna_ ***** válasza:
100%
Ha minden vagy amit leírtál és úgy érzed a fent felsorolt elvárásaid azonos szinten van a te tulajdonságaiddal, akkor te egy álom pasi vagy és az ilyen pasiknak egy csepp problémát nem okoz egy kapcsolatot kialakítani és egyáltalán nem szorulnak GYKra, hogy barátnőt találjanak, hiszen elég elmenni egy helyi könyvtárba vagy parkba sétálni.
2015. jan. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
52%

segítsetek légyszi :)


[link]

2015. jan. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Fúúú, csak én vagyok, akinek ettől a Hölgyezéstől meg Hercegnőzéstől picit feláll a szőr a hátán?
2015. jan. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

9: ilyen pasit bármelyik sarkon találok, bármikor. Nekem nincsenek téveszméim a férfiakkal kapcsolatban, nem hiszem, hogy mindegyik szemét hazug csalfa alak, aki csak kihasználja a nőket. Ettől nem lettél semmivel sem különlegesebb a többinél, megfelelő érettség és személyiségvonások mellett kb mindegyik férfi ilyen. Ami azt illeti, te sem valami különleges dolgot kértél, viszont egyetértek az egyik válaszolóval: ha minden igaz rád, és te is ilyen alap dolgokat vársz csak el a másiktól, akkor nem kellene rászorulnod a gyakoris társkeresésre.


8as vagyok.

2015. jan. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Debi123 válasza:
Hmmm. Szegényt jol le pontozztátok. Én ilyen vagyok kiv. A sportos mert én nőies vsgyok. Csak nekem már megvan a hercegem akit imádok. Sok sikert a kereséshez. Am. Azért az elözőknek is van igazuk hisz hiába tudok sütni-főzzni de mosogatni utálok. Phuuu
2015. jan. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!