Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 20 éves fiú 250 000 forinttal...

20 éves fiú 250 000 forinttal a zsebében fiatalos, sportos autót keres. Eddigi kiszemeltjeim 2-es GTI Golf,3 ajtós Honda Civic. Lehetséges találni ilyet ami nem egy romhalmaz és mehet egyből a bontóba?

Figyelt kérdés

2014. júl. 17. 17:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát ha bontóba nem is kerül egyből, de biztos, hogy fél éven belül a vételár dupláját alaphangon rá kell költeni. Ilyen áron nem nagyon lehet jó autót venni.
2014. júl. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

az előttem szóló jól beszél...


fiatalos, sportos, műszakis, csajozós, kétszázötvenből? merész elképzelés...

2014. júl. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Beviz Elek ***** válasza:

Ennyiért egy nyúzható Swiftet kapsz.


Nem tudom, hogy van-e egyáltalán az országban normális állapotú régi Civic vagy GTI Golf. Max amelyiket tuningműhelyben darabjaira szedték és megcsinálták. Akkor viszont még tegyél oda egy 0-t. Olyat ne keress amibe nem öltek bele milliókat, de jó állapotban van:)

2014. júl. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Az előző autóm egy 1.3as Kadett volt rozsdás kicsit romos állapotban 1 évig mentem vele és 35 000 ért vettem. Nem is lett volna vele baj csak el kellett adjam mert kellett a pénz másra. Én innen indultam ki hogy 250 000 lehet kapnék valami "értelmesebbet".
2014. júl. 17. 17:39
 5/11 anonim ***** válasza:

Civicet ennyiből nagyon kicsi az esélye, mint a fehér holló. láttam már a használtautón egyébként de csak egy napig volt fent a hirdetés :) Opel Astra 1.8 16V annak már nagyobb az esélye. Ha kitartó vagy tutti találsz valamit de 250 az nagyon határ eset.

Azért sok sikert.

2014. júl. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
szerintem van ennyiért épkézláb 8 szepes GTI, de ne számíts egy esztékikai csodára...
2014. júl. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

[link]


ebben hol lehet a buktató?

2014. júl. 17. 21:06
 8/11 anonim ***** válasza:

Hívd fel és megtudod. Lehet a klíma rossz, az alja porrá van rohadva. Meg azért azt se felejtsük el, hogy a 90-es évek közepén még nagyon májer volt a 150 lovas GSIt hajtók többsége, nyomták ha kellett, ha nem.


Beszélsz vele, elmész megnézed, lehet nincs benne buktató, csak nem árulni akarja, hanem eladni. Bár ebben nem tudom mi a sportos... :D

2014. júl. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

mer a kettegolfba mi sportos?

vagy a kivikbe?



250 ért jó boyracer autókat fogsz találni. értelmeset nem.

2014. júl. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"ebben hol lehet a buktató?"


A hiretés alapján sehol. Meg kell nézni élőben, de elősz9r is fel kell hívni, vagy hívatni egy hozzáértőbb ismerősöddel. Néha már telefonos is elárulnak olyasmit, amit a hirdetésben nem tüntettek fel, de csak élőben derül ki a tuti. Lehet nincsen semmi különösebb baja az autónak, de lehet hogy nem száz százalékos. Plédul lehet jó a fék, de fél év múlva már cserélni kell. Lehet most esedékes az olaj, vezérlés csere. Nem lehet tudni. De egyébként nem kapkodnak annyira az ilyen kocsikért, mint ahogy azt gondolnád. A legtöbben gyári állapotút keresnek, és sokkal többen keresnek 1.4-es, 1.6-os benzineseket, vagy 1.7-es dízeleket, mint egy benzinfaló GSI-t, ami ráadásul még kifogásolhatóan is néz ki. E az autó a boyracereket vonzza csak, de azok közzt is sok az olyan aki inkább a saját szája íze szerint optikázná fel, speciel nekem sem jön be a gagyi karácsoinyfa belsővilágítás, meg az összematricázás...

2014. júl. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!