Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lehetséges hogy egy nem...

Lehetséges hogy egy nem sportos alkat (átlagos) én nem egy brutál sármőr srác aliasz én aki kedves én jót lehet vele beszélgetni felfigyeljen rá valaki?

Figyelt kérdés
nem egy lány utasított el hogy " édes vagy meg cuki meg minden DE nem" szinte mindig ezt hallom .... kezdek kevésbé hinni magamban és ettől depis leszek akár milyen hülyén hangzik... most van egy lány akivel sokat beszélgetek szószerint minden nap és egyszer azt irta hogy szeretlek... féltem bármit is vissza irni és 5 percre rá azt irja hogy amúgy nem (késöbb kiderült az osztálytársai irták) de...mégis mit csináljak?

2014. nov. 14. 17:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Az osztálytársai.. bah. Egyébként az a baj, hogy mai fiatalság előszeretettel dobálózik ezzel a szóval. Az ilyesmit ne vedd komolyan, főleg akkor ne, ha ezzel a lánnyal csak a neten dumáltok. Egyébként meg lassú víz partot mos. Nem kell kapkodni, legyél továbbra is kedves és jófej pali, figyelj oda a leányzóra, de ne vidd túlzásba, ne csüngj minden szaván, és fgyeld meg, valaki fenn fog akadni a horgon :)
2014. nov. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!