Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeretők mit gondoltok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretők mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Szerető vagyok,független nő.A férfi akit szeretek nem valószínű,hogy elhagyná a feleségét értem..Évek óta tart a kapcsolat,hetente találkozunk,szerelmes vagyok.Most van egy férfi aki érdeklődik irántam..Beszéltem vele telefonon de nem vallottam be,hogy szerető vagyok..Bűntudatot érzek a szeretőm miatt,nem csaltam meg de már ettől úgy érzem,hogy becsaptam...mit tegyek??

2015. jan. 5. 20:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
ne legyél szertő
2015. jan. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
66%

nőj fel te ostba pi-csa


18/L

2015. jan. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
53%

Ásd el magad aki ilyet csinál hogy nős családos emberrel fifa.. a magát az a leg ocsmányabb

Mennyi szabad fa.. van!

2015. jan. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
nincs gyereke
2015. jan. 5. 20:16
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

azt is aki szeretőt tart,meg a szeretőket is örök egyedüllétre ítélném,undorító. szabad pasit nem találtál? csak nőset/családosat?

az meg otthon oldaná meg a problémáit,ahelyett hogy máshova lógatja...

de ha neked jó,hogy csak egy kiegészíté vagy, meg is érdemled!

2015. jan. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Én mgértelek

A pasi oldaláról

Nekünk is volt ilyen felállás. Ott is jött egy másik srác. És nem gyengén eszett szarul nekem....

2015. jan. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Bűntudat? A szeretőd valószínűleg belekombinálta a helyzetbe, hogy te nem az örök hűség híve vagy, hisz együtt sunnyogtatok a feleség elől. Mit jelent, hogy érdeklődik irántad az a másik? akar 1-2 laza éjt, vagy szeret? te szereted? talán e szerint kéne dönteni. Kit szeretsz?
2015. jan. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

A szerető a szeret szóból származik.

Miért felejtik ezt el az emberek?

Te is vágysz egy stabil kapcsolatra, ez benne van a pakliban.

Te olyan ember vagy aki nem fukarkodik a szerelemmel!

De ennek ára van!

Pl., hogy elítélnek mások miatta.

Én évekig szerettem volna egy igazi gyengéd, kedves, inzelligens és érzékeny szeretőt.

Mit ne mondjak, nem lett.

Mindenki vágyik arra, hogy szeressék!

Még azok is akik rosszat írnak rólad...

2015. jan. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Bűntudatod van?

Neki nincs,mikor otthon döngeti a feleségét?

Istenem,mennyi hülye nő van!

Maradj csak második,többre nem is vagy érdemes!

2015. jan. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Én átérzem a helyzetedet, hasonló szituban vagyok (32F).


A helyedben teret adnék az érdeklődő férfinak, persze csak ha neked is bejön. Aki nem hagyja el a feleségét érted, az nem érdemli meg, hogy kitarts mellette, örök másodikként. Tudom, az eszed neked is ezt súgja, csak a szíved tiltakozik. De amikor felszálltál erre a biciklire, tudhattad, hogy ez ilyen, ha nem tekered elesel :)


Ne aggódj amiatt, hogy a szerelmed megtudja, esetleg pont ez fogja majd őt kirángatni a házasságából, vagy pont emiatt fog elengedni téged. Te mindkettővel jól jársz, mert hidd el, a jelenlegi helyzet nem tarthat örökké.


Hány éve vagy a szeretője amúgy, azaz hány éve tart a szerelem?


Én lassan 2 éve nyomom, és már nagyon tele a tököm vele, ha nem lennék szerelmes, már lapátra tettem volna. A hölgy is szerelmes, mégsem hagyná ott a meleg családi fészket. Gyerek nincs, fiatalok vagyunk. Röhej nem?

2015. jan. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!