Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kinek mennyire volt meghatároz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mennyire volt meghatározó az első párkapcsolata, élete első komoly párkapcsolata az életében?

Figyelt kérdés

Mennyire sikerült túltenni magad rajta,könnyű volt utána az új társhoz hozzászokni?

Köszi a válaszokat előre is!


2009. ápr. 16. 22:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

2007. január elsején jöttünk össze és 2009 január 19.én szakítottunk.

nem vagyok még teljesen túl rajta, új kapcsolatba még nem tudnék kezdeni, de kezdek kinyílni. :) szóval megy az, menni fog neked is.

2009. ápr. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem érdekesen alakult. 2005-ben jöttem össze a sráccal, február környékén. Nyáron megcsalt. Elvesztetettem minden bizalmamat a másik nem iránt, az ezután következő időszak lelki összeomlásról szólt, és 2008-ban besokalltam. Elegem lett a mindennapos agyalgatásból, bizalmatlankodásból (tudom, ez részben az én hibám is, hogy nem tudtam magam túltenni a félrelépésén). Szóval ez így alakult. Túltettem magam hamar a fiún és a kapcsolaton, de a bizalmamat még mindig nem nyertem vissza a férfiak iránt, azóta nagyon nagyon küzdeni kell a srácoknak, hogy bízni tudjak bennük. 20/L
2009. ápr. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Meghatározó volt mindenképpen... első csók, első komolyabb éjszaka(szex nélkül..)...

De nem csak jó élményem származik belőle...Első szerelem= első csalódás... emiatt mai napig nem tudok egyik barátomban sem 100%-ig bízni, bármennyire próbálok... :|


Erdélyi lány

2009. ápr. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
2007 augusztuasatol 2009 marciusaig tartott, eletem szerelme. Termeszetesen meg nem tettem tul magam rajta....de ahogy most latom, nem tudnam elkepzelni massal az eletemet.
2009. ápr. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly nyártól ősz végéig. Én azt hittem komoly lesz és mindig is úgy gondoltam, aztán egyik napról a másikra kidobott kibasott ross volt de ez az élet...
2009. ápr. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
Befolyásolta az egész életemet
2009. ápr. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Sokat tanultam a kapcsolatból. Ugyan én vetettem neki véget, kicsit ki is hűlt, a kapcsolatunk, voltak már problémák, de visszagondolva kevés rosszat tudnék mondani. Aztán a nagy lángolás, a második komolyabb kapcsolatomat cska én gondoltam komolyan. Csúnya vége lett, azon nehezen tettem túl magam, de megérte, mert most már évek óta boldog vagyok. Annyiból volt meghatározó az első, hogy megtanultam: egy kapcsolatban kompromisszumokra van szükség, ezért néha mindkét félnek áldozatot kell hozni. Azt hiszem, az akkori páromnak is ez a tanulság belőle.
2009. ápr. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

1996 dec - 1998. dec-ig tartott az első párkapcsolatom.Két évet elvesztegettem az életemből totál feleslegesen.Utána 8 évig "éltem" hajtottam a nőket, 3 hónapnál tovább egyik kapcsolatom sem tartott, csak a szex számított, meg a bulizás.Aztán megismertem a feleségemet, és megváltozott minden.


Hogy mennyire volt nehéz túltennem magam az elsőn?Nagyon nagyon nehéz volt.Minden nőben őt kerestem.Az új társhoz (aki utána jött) nem kellett "hozzászoknom" mivel csak a szex érdekelt, más nem...

És hogy mit tanultam az első kapcsolatomból?Nos, a fiamat úgy fogom nevelni, hogy tizenévesen ne vágjon bele komoly kapcsolatba, hanem élje ki magát rendesen...

2009. ápr. 17. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem olyannyira meghatározta az életemet,hogy most egy munkahelyen dolgozunk!:)

2006.március 13-án "jöttünk össze",csúnya kifejezéssel élve,és most múltunk háromévesek:)Nagyon szeretjük egymást,együtt is élünk.Nem is tudnám mással elképzelni az életet,bár voltak hullámvölgyek is,mint minden kapcsolatban.Sokat tanultam tőle-általa-vele:)Tudnék sokat mesélni...:)

2009. ápr. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!