Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a legjobb barátomba, mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés
fél éve ő a legjobb (fiú) barátom, neki van egy nagyon szép kínai barátnője, múltkor mondta hogy szerinte a barátnője már nem szereti, mert megunta a fejét. és nemrég kérdezgette hogy helyesnek tartom-e, meg hogy mit gondolok a kinézetéről, (szerinte én 10/7-es vagyok) és hogy én csókolóztam-e már valaha, meg voltam-e már fiúval úgy (gondoltam csak kibeszéljük az exeket, mert azt tudta hogy nekem eddig csak 1 volt de az is csak 2 napig XD, amikor elmondtam neki hogy csak csók volt más nem, azt mondta hogy ezt nagyon tiszteli bennem, hogy ilyen "tiszta vagyok") és amikor együtt filmeztünk megcsókolt, (mindig ad egy rakás puszit a fejemre /a számat kikerülve persze/) és múltkor a számra is sikerült, én betudtam annak, hogy véletlen, de aztán lefogta az állam és nagyon óvatosan megcsókolt, majd nagyon beindult és tovább is haladt volna, de leállítottam. aznap este fb-n megírta hogy az csak úgy megtörtént, és hogy ő a barátnőjét szereti, és nem fog még egyszer előfordulni. de azóta is mindig a szám sarkába kapom a puszikat, és amikor megkérdeztem mit kér karácsonyra azt mondta egy éjszakát (igen úgy) és amikor nem válaszoltam azt mondta akkor egy puszit, én elnevettem magam, mire ő azt mondta hogy az arcára kéri -.- ...és én megszerettem de nagyon, azt hiszem menthetetlenül. szerintetek szeret engem? illetve mit tehetnék hogy megszeressen? vagy hagyjam? igazából nem akarok a barátnője és közzé állni!! de önző is vagyok, és most nem tudom mit tegyek. kérlek segítsetek, mit tehetnék ilyen ügyben?

2015. jan. 5. 22:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Tapadj ra es ha nem kapcsol le akkor a tied a baratnoje meg ha megunta akkor csao csao , a magyar nok a legszebbek ezt ne felejtsuk el !
2015. jan. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én választás elé állítanám, mert amit most csinál az feléd és a barátnője felé meg pláne tiszteletlenség. Nem használhat olyan kifogásokat, mint hogy szerinte a lány már nem szereti. Ha nem tetszik neki az a kapcsolat, akkor lépjen ki belőle.


Egyébként beleképzelheted magad a barátnője helyébe is, mert ha esetleg téged választ, akkor meg van rá az esély, hogy veled is ugyan így bánik majd.


22L

2015. jan. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!