Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleszerettem a legjobb lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a legjobb lány barátomba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már vagy 2 éve vagyunk barátok, és 1 éve szeretem. Egyszer mondta nekem hogy szícesen járna velem, de fél hogy tönkretenné a barátságunk. Az 1 év alatt volt 2 pasija, elvesztette a szüzességét és ezeket mind megosztotta velem, amiket hallgatni olyan volt mint kiállni egy nyílzápor közepére.. Az a baj, hogy én csak azt akarom hogy boldog legyen, ezért nem is igazán akarom eröltetni nála ezt a dolgot. Minden időm vele tölteném, miközbe nem akarok vele időt tölteni mert fáj hogy ott a lány mellettem akit keresek, de nem kapok meg. Ha elmondanám neki, lehet hogy elveszik a barátság. De ezt a szenvedést nem bírom már tovább. Valakinek van valami ötlete? Már kezdek az összeomlás szélén lenni..
2015. jan. 3. 04:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ba$zdmeg, ezt így mond el neki, ennyi.
2015. jan. 3. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Velem pont ugyanez a helyzet csak annyi különbséggel,hogy már 5 éve szerelmes vagyok belé és nálunk én vagyok a lány.

Megértem mit érzel nekem is birzalmas őt halgatni amikor erről-arról a lányról mesél. De nálunk tudom,hogy sosem szeretne belém úgy mintha a szerelme lennék...

De nálatok még lehet rá esély. Szerintem mondd el neki!

2015. jan. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%
Nézz ki jobban vagy mondj le róla! A barátzónából kijutni sajnos nem lehet.
2015. jan. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia. Szerintem mondd meg neki hogy mit érzel iránta, ha belemegy akkor belemegy... De ha mégsem működne így akkor maradjatok a barátsgnál.

Ha történt valami akkor leírnád nekem privátba? Nagyon szeretek tanácsot adni. :)

2015. jan. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!