Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok miért szeretik ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok miért szeretik ezt a férfi típust?

Figyelt kérdés

Amióta sz*rok rá és a szeretem között vagyok mintha jobban megszeretett volna.


Szóval hív valahova nem megyek , találkozunk egy héten egyszer max kétszer.


Mintha azóta halálosan szerelmes lenne belém. Vajon ez miatt lehet? Miért szeretik a nők azokat akik lesem sz*rják őket? Bocs nem akarók általánosítani inkább némelyik nő.



2015. jan. 6. 13:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
mert nem fogják fel hogy elutasítják őket.
2015. jan. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mert mint a nők mint a férfiak jobban értékelik azt ha valaki kicsit nehezebben kaphatóbb , mintha tök egyszerű lenne felszedni.. Valljuk be azért sok férfi szintén így gondolkodik, szereti ha kicsit kaparni kell az adott csaj után.. Némelyik nő ugyanígy van .. Én speciel úgy vagyok vele hogy nincs az az isten hogy fussak egy pasi után pláne ha sz#rik rám..
2015. jan. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%

A nők férfit akarnak. Az érdes, durvább, stb... Az érzelmes, nyálas,rohanok utána típus nem érdes és férfias. Nem barátnőt akarnak hanem férfit! A túlemancipált pi--ák sem azért szinglik állandóan mert minden férfi d--nó, hanem mert érdesek, harcosabbak, "amazon" a mentalitásuk. Egy neves szakember őket jellemezte a fülem hallatára úgy, hogy "tökük nőtt". A férfiak meg nőket akarnak nem egy "másik férfival" élni. Arra ott vannak a haverjaik akivel focit néznek, söröznek és együtt böfögnek.


Ez ennyire egyszerű. (tényleg :) )

2015. jan. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem.
2015. jan. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mert van bennük önállóság. Én nem bírom, ha valaki állandón a nyakamon lóg.


Egyébként van annak pszichológiai magyarázata, ha egy nő rendszeresen olyan férfiakba habarodik bele, akik semmibe veszik. Őket valószínűleg az apjuk is semmibe vette, így egy ilyen férfiminta él a fejükben. Önbizalomhiányos nők meg úgy gondolhatják, hogy ők csak olyan férfit érdemelnek meg, aki sz*rik rájuk.

2015. jan. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Hmm, ebben lehet valami hogy függ attól, hogy milyen az ember apja. Nekem pl jó kapcsolatom van vele, odafigyel az egész családra, és nagyon rosszul esik ha az illető fiú bunkózik, nekem biztos pont kell, nem egy "hú de izgalmas kifürkészhetetlen rosszfiú".

De amúgy tényleg valszeg azért van, mert rájött hogy nem vagy neki ott magától ertetodo módon :)

2015. jan. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hm Hm Hm :) Igen apja alkoholista volt , szart az egész családra. Önbizalom hiányos a nő igen. Érdekes amikor tiszta szívből szeretem , én aztán meg sem érdemlem ezt mondta folyton . Meg még az elején hogy szereti a rossz fiúkat. De én tudok szeretni így valószínűleg nem vagyok az. :D Csak ez a sz*rok rá , bunkó típus. De éreztettem vele hogy szeretem , meg sokszor kedves vagyok vele nagyon is.
2015. jan. 6. 16:34
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem meg vigyázz az efféle játszmázásokkal. Ha ugyanis már meglévő kapcsolatban váltasz bunkóra, könnyen lehet, hogy csak azért keperkedik, mert a régi énedet akarja visszakapni, újra érezni akarja a szerelmet. Ennek hiányában kiszerethet belőled.

De van más veszélye is. A nők a biztonságra vágynak. Ha menet közben stílust váltasz, azzal elbizonytalanítod. Azt fogja érezni, hogy nem az vagy, akibe egykor beleszeretett. Hogy hazudtál neki. Becsaptad. És ettől szintúgy nagyon könnyen kiszerethet belőled.

2015. jan. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én is "amazon" tipus vagyok és valóban tökös csajnak hívtak annó a fiúhaverok, de mindíg olvadtak utánam a pasik és most is kiidegelik a páromat :) én nem szeretek a férfiak után futni azt szeretem ha ők futnak utánam persze a végén miután eleget kérettem magam mindíg én másztam rájuk előbb :) és én sem értemvazokat a nőket akik olyan férfi után futnak akik tényleg le sem sz**ják őket.. -.-" :/
2015. jan. 9. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!