Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők nagyon szeretik, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők nagyon szeretik, ha egy férfi domináns?

Figyelt kérdés
Ez sztereotípia ugyan és sajnos igaznak elfogadható, de szeretnék esetleg ellenpéldákat is hallani. Milyen férfitulajdonságokat kedvel egy 20,30, 40 éves nő és melyeket utál?
2014. máj. 16. 22:59
1 2
 1/17 Noydra ***** válasza:

Nem, valamelyik azt szereti, ha papucs vagy.

Na melyik a jobb?

2014. máj. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
30vagyok. Szeretem ha a férfi az ágyban domináns és rámenős. Minden más esetben én szeretek irányítani, a hétköznapi életben.
2014. máj. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
én szeretem ha a partnerem irányít a szexben, de a párkapcsolatban egyenlő szeretek lenni
2014. máj. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Igen. Valamiért ezek megőrződtek a korai időktől kezdve. Az ágyban domináns aztán a szeretet meg már a francot sem érdekel már elnézést a kifejezésért. A mai nők még inkább a széltolókra buknak mint valaha. Legyen jó csajozós dumája, tele a pénztárcája.
2014. máj. 16. 23:15
 5/17 anonim ***** válasza:
Én szeretem ha domináns az életben, tud irányítani, ugyanakkor ne legyen erőszakos.
2014. máj. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
4-re: Tartós párválasztásra a nők nem olyan pasit választanak, akik széltolók, vagy nagy csajozós dumája van. Ezek a srácok azok, akik csak haverok a nők szemében. A nők ahhoz vonzódnak igazán, ha a férfi kedves, figyelmes, házias (elmosogat, bemutatja főzési tudományát) és finom az ágyban. Tehát, ha dominanciára gondolsz, akkor ezek dominálnak a nőknél. Mondjuk egy munkanélküli srác nem igazán nyerő pozíció. De átmeneti munkanélküliséget minden nő tolerál, hiszen ilyen korszakban élünk.
2014. máj. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

A dominancia nem csak abban tud megnyilvánulni, hogy valaki egy nőfaló suttyó.


Én is azt szeretem, ha a párom magabiztos, intelligens, racionális, reálos beállítottságú, van humora, de hidegebb személyiség, és szeretem, ha az ágyban is általában én vagyok alárendelt.

Pontosan azért az ilyen férfiak vonzanak, mert én kissé túlzottan is érzelmes vagyok, sokszor bizonytalan, de bolondos, vidám természetű, piszkos fantáziájú, és így jól kiegészítjük egymást. Van fiú barátom, akivel teljesen megértjük egymást, én mégsem tudnék vele elképzelni egy kapcsolatot, mert túlzottan hasonlítunk.


Ettől viszont még nem kell lenézni ezt a preferenciát. Hidd el, biztosan van olyan lány, akinek más típusú srácok jönnek be. Mindenkinek megvan a saját ízlése.

2014. máj. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
23/N
2014. máj. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó Válaszoló!


Eddig Veled értek leginkább egyet. Nem mellesleg ezen tulajdonságok megvannak bennem. Viszont azt hiszem bőven kinőttem abból a korból, amikor eljárjak ide-oda bulikba. De nem ez a jó szó, mert valójában soha nem is szerettem. Még az is furán hat, hogy nem iszom alkoholt, nem dohányzom.

Ami viszont legjobban hátráltatja a helyzetet a dominancia vagy inkább határozottság, fellépés kérdése. Egyértelműen mindenki arra vágyik, hogy irányítsák az életben, megoldják helyette a dolgokat.

2014. máj. 17. 00:01
 10/17 anonim ***** válasza:
Tévedésben vagy! A legtöbben egyáltalán nem vágynak arra, hogy az életét mások irányítsák, és mások oldják meg helyettük a dolgokat! Aki nem így gondolkodik, az sajnos nem felnőtt, hanem benneragadt egy gyermeki énbe!
2014. máj. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!