Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire gyakori hogy a férj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori hogy a férj nem keresi a feleség társaságát?

Figyelt kérdés

Ha eddig csak az asszony ment utána ha szeretgetésre vágyott és a férfi nem, és mikor a feleség nem járkált utána már de a férj sem továbbra sem kereste a társaságát.

Akkor ilyenkor mi a helyzet?

Olyan üres így a kapcsolat.



2015. jan. 7. 06:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát őszintén sajnálom..
2015. jan. 7. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ráadásul azt érzem hogy anyósommal jobban eltud beszélgetni.

Velem mostanában nem is beszélgetett egy jót.

nem érdeklem.

Az első neki a kávé.

Itt hagy az ágyban egy puszi nélkül.

Már lassan úgy megy el itthonról hogy el sem köszön.

Nem jön utánam , soha még akkor se ha megbánt.

Gondoltam már arra hogy lehet hogy ez csak olyan házasság már ahol csak azért vagyok elviselve hogy neveljem a gyerekét, de semmi más örömünk nincsen.

Értitek csak 2 év telt el mióta megismertem.

2015. jan. 7. 06:17
 3/10 A kérdező kommentje:

Mit tegyek?

Törődjek bele hogy ez már csak mindig rosszabb lesz?

Ne foglalkozzak vele?

Kezdek eligénytelenedni mert rájöttem felesleges szépítkeznem neki, észre sem vesz.

Járjunk külön utakon, és az is szünjön meg hogy együtt elmenjünk valahova?

Sokszor úgy megyünk el valahova hogy egész oda vissza úton nem is szólunk egymáshoz, csak hogy mit kéne venni.

El vagyok keseredve.

És van hogy ezen össze is szoktunk veszni , mert miről beszélgessen.

Mintha ő rá lennék kényszerítve.

Ha rajta múlna csinálna egy olyan szobát ahová senki be se mehet és ne zavarja őt senki és csak a kaja a cigi meg a kávé meg a sör legyen bekészítve az ajtó elé.

2015. jan. 7. 06:24
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát,én nem tudom őszintén,szerintem már rád unt,vagy én nem tudom lehet mostanában elvan havazva más dologgal,nem mondok inkább semmit..nem akarok úgy mond csalódást okozni.
2015. jan. 7. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

vezess naplót, mert láthatóan panaszkodásra van szükséged tanács helyett.


tudod, idegesítő, mikor a kérdést harmadik személyben teszed fel, aztán elsőben bontod ki a sztorit.

2015. jan. 7. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

2 év? Hát nem tétlenkedtetek. :(

K

2015. jan. 7. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Költőnő? ***** válasza:

2 éve ismerted meg, s már házasok vagytok?

Nem lett ez egy picit elsietve?

Az meg hülyeség, h miről beszélgessen az ember a párjával mert kb ugyanarról (sőt még többről), mint akárkivel, aki közel áll hozzá.

2015. jan. 7. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 PearlDiver ***** válasza:

Sajnos úgy tűnik gyakori...

Az a véleményem, hogy elsiettétek ezt a házasságot, jobban meg kellett volna ismerni egymást először. De ez már mindegy, nem akarlak emiatt elítélni.

csinálj neki kis meglepetéseket, mintha figyelmen kívül hagynád az elhidegülését. Harcolj szeretettel az érdektelenség ellen. De közben törekedj arra, hogy beszélj vele, türelmesen kérdezd meg arról, mi hiányzik neki, mit érez.

2015. jan. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Valj el es szabadulj meg tole meg ma. Csak rosszabb lesz.
2015. jan. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Minek mentél hozzá? Régebben sem lehetett túl jó, lelki kapcsolat, lehet, csak szexre kellettél, csak nem vetted észre, és ügyesen elvetetted magad, vagy ő érezte úgy, hogy muszáj elvenni ezt a nőt, ha már ilyen sokáig jártam vele, de más késztetés nem volt. Beszéld meg vele, hogy úgy érzed, nem szeret, és keressetek mást magatoknak.De azért barátok maradhattok - persze, ha még beszélgetni sem tudok, akkor barátok sem nagyon lehettek.
2015. jan. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!