Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Betegesen felteken...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Betegesen feltekeny vagyok a frjemree?

Figyelt kérdés
Meg arra is merges vagyok, ha jobban megnez egy not. A fejembe vettem, hogy megcsalt , amit bizonyitani nnem tudok, de nagy esely van ra! Egyszeruen, melegseg ont e es osszeszorul a gyomrom az idegtol, leplezni meg tudom valahogy elotte, de percekig idegesit ha egy ex nojet megnezi, ez mar beteges?

2014. dec. 29. 20:03
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
én már rég kidobtalak volna...
2014. dec. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Beteges hát! Súlyos önbizalom-hiányod van!
2014. dec. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ez nem normális!

Ha tudod, hogy mindent megadsz a férjednek, akkor mire fel vagy féltékeny?

És mi van, ha megnéz más nőt? Hűséget fogadott és nem vakságot!

Jobb lenne, ha elgondolkodnál a dolgokon, mert ez a féltékenység egyenlő lesz a kapcsolatod végével!!!

2014. dec. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ne akard birtokolni.

És tuningold fel az önbecsülésed.


Ennek nem lesz jó vége. Te belebetegedsz, ő meg elhagy előbb utóbb.


Gondolj bele, miért akarod kontrolálni. egy nyitott ajtónál nincs is jobb visszatartó erő. Ha maradni akar, maradni fog, elég, ha szereted.

2014. dec. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen beteges féltékenységet az okozza, hogy önmagad hibájából kifolyólag képtelen vagy megbízni kedvesedben, és ez sajnos meg fogja mérgezni a kapcsolatotokat. Gondold végig, milyen ember vagy te, milyen is a kapcsolatotok, mik azok a dolgok, ami miatt azt gondolod a párodról, hogy "Na ez az, Ő az a férfi, aki mellett le akarom élni az életemet, mert Ő...!". Ugyanezt gondold végig magadról. Vagyis, mik azok a dolgok, amik a párodat a szemedben férfivé teszik, és mik azok a dolgok, amik téged az ő szemében nővé tesznek. Gondold végig, mi miatt van önbizalomhiányod, stb.


Ha úgy érzed, hogy mindez számodra túl nagy falat, keress fel egy pszichológust, és mellette egy párkapcsolati terapeutát is. Utóbbihoz a pároddal együtt menj el.


Én a helyedben pedig mindezt, amit leírtál, elmondanám a kedvesemnek. "Nézd, meg kell beszélnünk valamit. Én úgy érzem, betegesen féltékeny vagyok, félelmet érzek, hogy nem vagyok neked elég jó, hogy nem úgy tekintesz rám, mint arra a nőre, akivel az életed le akarod élni. És ez olyannyira elburjánzott bennem, hogy gyomorgörcs önt el engem, ha megnézel egy másik nőt, még azt is a fejembe vettem, hogy megcsalsz engem." És így tovább...


17/L

2014. dec. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én megértelek, nekem is volt ilyen időszakom. Betegség miatt meghíztam, és sajnos addig, míg nem sikerült legyőznöm a betegséget, ez jellemző volt rám. Nem voltam biztos magamban, nem tartottam jó nőnek magam, ezt ő hiába mondta nekem mindig.


Ami enyhített a dolgon, hogy beszéltem vele erről. Engem is megviselt lelkileg, mert egy-egy balhé után szörnyen éreztem magam, és persze őt is kikészítette. Viszont beszéltem vele erről, mondtam neki, hogy megőrjít ez a helyzet, és én is tudom, hogy nem normális dolog, de egyszer csak bekattan nálam valami, utána pedig kikészülök attól, ahogy viselkedtem. Miután ezt kitárgyaltuk, és a kirohanásaimat ő elviccelte, sokkal könnyebb lett. Közben helyrejöttem, az önbizalmam is helyreállt, de sokat kutakodtam a témában, és van olyan eset, amikor csak gyógyszeres kezelés segíthet. Ajánlanám, hogy keress fel egy szakembert.

2014. dec. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez az egész azért van mert nem vagy elég magabiztos.

Azt az energiát amit féltékenykedésre pazarolsz, inkább forgasd vissza arra h jobb és szebb legyél.

Legyél mindig ápolt, csinos, nőies, még otthon se hanyagold el magad, hordj divatos ruhákat és sminkelj, csináltass egy szép frizurát, ápold a bőröd stb. Ha ragyogni fogsz, meg se fog nézni nagyon más nőket, vagy max konstatálja, hogy te jobban nézel ki.

A kinézet persze nem elég, legyél jó az ágyban is. Vess be trükköket, tudd meg a fantáziáit, vagy próbáljatok ki vmi újat. Lepd meg néha vmivel pl. szexi fehérnemű, sztriptíz, bilincs stb. Ha mindig tartotagtsz vmi meglepetést nem fogja az újdonságot más nőknél keresni.

Ha ez a kettő megvan nyert ügyed van, de persze az sem árt, ha kedves vagy, hűséges, megértő, jól főzöl stb.

Nem hiszem h valaki megcsalna egy ilyen nőt, ha meg mégis, akkor nagy barom, és meg se érdemli. Viszont a szürke, elunalmasodott kapcsolatoknál, ahol a nő az idő során eligénytelenedik, bizony sokszor megcsalás a vége. Nem mondom persze, hogy feljogosít bárkit is a megcsalásra, ha a párja elhanyagolja magát, vagy nem elég profi az ágyban, de bizony a törvényszerűség ez.

2014. dec. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem komoly gondok lehetnek abban a házasságban, ahol ennyire féltékeny az egyik fél.És ez nem feltétlenül a te hibád. Nyilván van valami oka annak, hogy ennyire félsz attól, hogy a párod félre lép. De nekem úgy tűnik, így te sem vagy boldog. Nem lenne jobb kilépni ebből a házasságból és keresni olyan férfit, akiben meg tudsz bízni? :)
2014. dec. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Lehet, holnap Szilveszteri buliba megyunk, ma neztem meg a listat, hogy kik lesznek ott, hat 2 fekete hosszu haju szep no mar is russzul esik, nem fogom jol erezni magam biztosan, de mar befizettem, szexi szeretnek lenni enis, hoggy n legyek rajuk feltekeny, szoka hatam kozepeig ero hajam van kek szemem.
2014. dec. 30. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!