Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, milyen belső értékek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen belső értékek miatt szeretitek a pasitokat? 19/F

Figyelt kérdés
Tehát mi az, amit szerettek benne? Félek, hogy én nem tudok semmit felmutatni :(

2015. jan. 10. 14:07
 1/8 anonim ***** válasza:
41%
megértő, segítő, barátságos, kedves, gyöngéd(ez a gyengeség ellentéte: gyöngéd)
2015. jan. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Azok a TULAJDONSÁGOK amiket annyira szeretek benne majdnem mindenkiben megvannak átlagba(pl.: kedves,figyelmes,aranyos.sbt),és a tetteket is megtudja bárki.Ne félj én is hasonlóan vagyok.De rájöttem ő mégis más(mindnki más tudom de a tettei,minden) valahogy tőle még az egyszerű "köszönöm,szívesen"....és bármi egyéb szó szebben,kedvesebben,gyengédebben,varázslatosan esik/hat rám.

De ha sorolnom kéne a főbb tulajdonságait akkor ő nagyon bújós,gyengéd,figyelmes,odaadó,segítőkész,hatalmas szíve van és nagyon sok.

Nem a tulajdonságait,hanem Őt magát szeretem,hibáit is.Mindenestül.:)

2015. jan. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagy mesélős... mármint jó a fantáziája és szokott meséket kitalálni... így is ismertem meg, hogy a szökőkút mellett ültem egy kihalt téren és keservesen sírtam, ő meg leült mellém és mesélt a hullócsillag kisasszonyról, aki egy szökőkút mellé esett... :D


nagyon emberséges. Nem gázol át másokon. Segít aki rászorul.


Vidám, még akkor is, ha baj van.


Eleven, sokszor talál ki nagyon jó és izgalmas programokat... pl. thermálba belógtunk egyszer és fürödtünk. Szökőkútban táncoltunk. A kivilágított főtéren keringőztünk (esetenként komolyzene szól a hangszórókból), fogócskázunk a belvárosba.


Bolond... imádom hogy bolond. Mindig megnevetett, és bolondozik, ha elszomorodom.


Törtető. Folyton azon van, hogy nekünk jobb legyen. Már az első pillanat óta úgy kezel mint élete párját és mindent megtesz, hogy együtt is élhessük le az életünk. :)

2015. jan. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
bennem semmi belső érték nincs elvileg énvagyok a legrosszab a világon
2015. jan. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
és ami kifejezetten férfiassá teszi?
2015. jan. 10. 19:41
 6/8 anonim ***** válasza:
a felelősségteljes gondolkodás, a tiszta, értelmes beszéd (1)
2015. jan. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Érett, intelligens
2015. jan. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Inteligens, tiszteletben tartó, érett, gondoskodó, okot ad rá, hogy szeressem, segít bármiben- tanácsadás, vagy kétkezű munka segítségre gondolok :)

Akiket én szeretek énekesek, nem mondja le őket, hanem tiszteletben tartja, hogy a kedvenceim. Amit még szeretek a fiúban a bátorsága, humora.

Amiket nemszeretek egy fiúban:

bunkó nagyképűség, hetente váltsa barátnőjeit, gyerekes a viselkedése, nem tud komolyan venni, elhanyagol, szavaival bánt meg egy lányt, vagy nem tiszteli és nem veszi figyelembe, hogy egy rendes lány tiszta szívéből szereti, de ő inkább a plázacicák után jár.


Remélem segítettem :) Ha nem, bocsi. 18/L

2015. jan. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!