Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Út egy lány szívéhez, miközben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Út egy lány szívéhez, miközben visszautasít?

Figyelt kérdés

Van egy lény akibe már egy ideje szerelmes vagyok, de amikor ezt megtudta megmondta hogy ő nem gondol úgy rám, ne haragudjak, csak barátok lehetünk.

Ilyen esetben mit kéne tennem hogy megváltozzon a véleménye rólam?



2015. jan. 11. 02:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Leginkább semmit.
2015. jan. 11. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hipnózis.
2015. jan. 11. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Cseréld le a gumikat téli gumira.

Üdv.Schumacher!

2015. jan. 11. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

a szívéhez?

nagyon rossz úton haladsz.

az agyát kell legyőznöd és a kifogásait kell visszaverned viccesen,aztán megdugod tiszta erőből és így lesz a tiéd a szíve.

és ezek után közölheted a te iránta érzett érzéseidet.

a frendzone-nak meg guglizz utána,hogy máskor ekkora szégyen ne tudjon érni.

azért szégyen mert totálisan megbukik emberismeretből az akinek ilyet vágnak a képébe.

2015. jan. 11. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sajnos semmit. Én is voltam így egy lánnyal, mindent megtettem érte, de ha egyszer nem érez úgy, akkor nem érez úgy, ezt nem lehet erőltetni. Vagy elfogadod hogy csak barátok vagytok, vagy inkább nem találkoztok többet és megpróbálod elfelejteni.
2015. jan. 11. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Na jó, de mondj már valamit arról, hogy milyen lény ő...
2015. jan. 11. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Keress mást, akinek bejössz. De ha mindenképpen őt akarod, akkor legyél mindig mellette, duruzsolja fülébe, hitesd el vele, hogy ő különleges, más mint a többi lány. Ezt minden lány szívesen hallja, és a legtöbben be is dőlnek neki. Innentől pedig te leszel a király csávó, mert te voltál az egyedüli, aki megláttad benne a ritka kincset.
2015. jan. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!