Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért zavarja ennyire, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarja ennyire, hogy vele akarok menni?

Figyelt kérdés

A barátom konditerembe jár edzeni a haverjával. Elhatároztam, hogy szeretnék én is edzeni, alakot formálni. De tisztára meg van hülyülve, ha ez esik szóba.

Kérdezgetek tőle dolgokat, pl melyik gyakorlatot hogy kell csinálni, milyen izmot stimulál, stb, ilyenkor is csak kiabál már velem, mert szerinte hülyeségeket kérdezek. Most azon vesztünk össze, hogy mondtam neki, hogy velük megyek én is, mutassa meg hogy kell használni a gépeket meg hogy jól használom-e őket, stb. Elkezdett ordibálni velem, hogy 30 pasi között én leszek az egyetlen nő és hogy ez milyen már... De amúgy az nem baj, hogy ők ott vannak 50-en pasik és ott edz 1 másik nő, az nem baj, csak ha én vagyok az az egy nő... Kérdeztem tőle, hogy most konkrétan mi a baja, de csak ordibál meg hogy én vagyok a baja...


2015. jan. 1. 14:31
 1/9 anonim ***** válasza:
:D
2015. jan. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Fél, hogy rád nyomulnak a fiúk:D Nem olyan erős, hogy kiüsse őket.
2015. jan. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehet, nem is odajár, mikor az mondja.... és ezért ilyen.
2015. jan. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De, tuti hogy oda jár, mert már többször volt, hogy elkísértem.
2015. jan. 1. 14:42
 5/9 anonim ***** válasza:
Mit nem mondjak, nagyon jó pasid van, ha kiabál ilyen dolgokon..... te menj edzeni a pasidat meg kuld el surgosen az orvoshoz
2015. jan. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

menjetek edzeni külön. szerintem te se örülnél neki, ha eljárna veled azokra a programokra amiket a barátnőiddel szervezel. a legtöbb pasinak a konditerem ilyen kanbuli.


azért meg simán csak idióta, hogy már a téma felvetésére is óbégat.

2015. jan. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem, ne akaszkodj rá a barátodta. Abból amit leírtál tisztán látszik,hogy nem szeretne veled edzeni. Nekem is van olyan hobbim amit egy barátnőmmel csinálok és olyankor beszélgetünk meg élvezem,hogy magamra fordítok egy kis időt. A barátom ezt megérti, addig ő is elmegy a barátaival. Ez nem azt jeleni,hogy nem szeretjük egymást, egyszerűen csak tiszteletben tartjuk,hogy a másiknak szüksége van egy kis "me-time"-ra, függetlenségre.Mellesleg a gépeket nem olyan nehéz használni, bárki meg tudja mutatni neked aki régóta kondizik ott, edzők is vannak ott általában,tőlük is kérdezhetsz bármit! Kérd meg egy barátnődet,hogy menjen veled:)

18/L

2015. jan. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

LOL nem akaszkodok rá. Ha ő nem edzene, akkor is mennék, nem azért megyek, mert nem tudok meglenni nélküle, hanem MAGAM miatt, mert jó alakot szeretnék.

A barátnőmmel fogok járni, de mivel ő is abszolút a nulláról kezd, mint én, nyilván jól jönne egy olyan ember segítsége (a barátomé), aki már benne van a dologban.

Jah, edzők is vannak ott és nagyon szívesen segítenek, már ha kifizeted nekik... Csak nekünk erre nincs pénzünk.

2015. jan. 1. 19:22
 9/9 anonim ***** válasza:
Értem én,hogy magad miatt mennél mert jó alakot szeretnél de szerintem ezt meg tudod oldani a barátod segítsége nélkül is! Ő az edzést haverokkal kezdte, ha így viselkedik, nem hiszem, hogy szívesem vonna be téged ebbe a hobbijába. Edzőre nekem se lenne pénzem, de a neten is tudnak segíteni, vannak könyvek stb. Tudom,hogy logikusnak tűnne,hogy a barátod segítsen de lehet,hogy ő nem azt érzi,hogy szimplán segítséget kérsz hanem,hogy kicsit "ráakaszkodsz" ahogy írtam(nem bántásból, tudom h nem ez a célod) szval szerintem vagy másképp vezesd fel neki elmondva azt h tiszteletbe tartod az ö privát idejét és csak segítséget kérnél aztán hagyod vagy egyedül oldd meg.
2015. jan. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!