Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Normalis hogy a volt baratnoje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normalis hogy a volt baratnojevel költözik ossze?

Figyelt kérdés

A baratom a volt baratnojevel akar osszebutorozni,normalis ez? Nekem o azt mondta semmit nem akar a csajtól mar es nem is akar megcsalni nem azert koltozik vele ossze,hanem mert igy olcsobb es felajanlotta neki a segitseget a csaj..

Viszont a csaj is azt mondta hogy ne aggódjak nem akar semmit mar a baratomtol,csak mint ember fontos neki,es segit neki ha tudd ! Es hogy barmikor oda mehetek aludni vagy barmi,es hogy o megerti hogy nekem ez nem tetszik..


Mellesleg alitolag csak jobaratok maradtak,mindennap beszelnek .. szoktam a csajjal beszelni sziveseb segit ha ugy van nekem is pl mikor osszeveszek a baratommal:)


HELP letezik hogy tenyleg csak baratok es csak en reagálom tul? :SS



2015. jan. 12. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom.....nekem gyanús ez nagy segítségnyújtás.
2015. jan. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Baratomnak eleg nehez elete van es tenyleg hatalmas segitseg neki h eltudd jönni otthonrol de miert pont vele.. ennyire nem lehetnek jo baratok.. nemtudom feltem ot :/ Hiaba hogy o azt hajtogatja hogy csak en erdeklem .. de akkor is vele lesz mindennap..
2015. jan. 12. 17:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nem engedném. Lehet,hogy csak barátok, de akkor is összeköti őket az emlékek, eszükbe fog jutni egy-egy szituról,milyen volt a szex, stb..és lehet a parázsból tűz évek után is. Én is lefeküdtem az exemmel évek után is,mikor együtt buliztunk, ittunk,megint megkívántuk egymást, igaz egyszer volt,de megtörtént. És ez másik exemmel is megtörtént. De persze akkor egyikünk sem volt kapcsolatban..szerintem ez nem fog működni.
2015. jan. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Esetleg költözz össze a barátoddal te, és akkor ugyanúgy eljöhetne otthonról, de mégsem kéne az exe segítségére szorulnia. Ez a megoldás nem játszik nálatok?


Ha már mindenképpen dobbantani akar otthonról a barátod, azért mégis csak jobb lenne, ha veled bútorozna össze, ha már egyszer te vagy a párja, nem? Próbáld megbeszélni vele, hogy költözzetek inkább ti ketten.

2015. jan. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
En meg nem álok ugy anyagilag hogy elkoltozzek,meg nekem beteg anyum es nem fogom itt hagyni egyenlore ot :)
2015. jan. 12. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!