Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyenkor mit kéne csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mit kéne csináljak?

Figyelt kérdés
a barátommal nagyon összevesztünk és fogtam magam és eljöttem a házunkból egyik haveromhoz aki a barátom haverja is és meg akart csókolni de én nem hagytam mert még mindíg szeretem a barátomat és aztán kiderült hogy a barátom mondta a haverjának hogy próbáljon meg megcsókolni és aztán meg mesélje el hogy hagytam e vagy nem és most így menyek vissza hozzá vagy érdemes kibékülnünk
2015. jan. 11. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
aha, még tesztelget is? ha a helyedben lennék, ott dobnám ki a francba a gyereket :D
2015. jan. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1. kapd be a faszomat nagy hulyeseget irtal.

Ez egy bizalom teszt volt. Es hat sztem at mentel bekulj ki vele, csak hat nem vagom h miert tesztelt le lehet csinaltal vlmit es ott elment a bizalma.

2015. jan. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Dobd ki, aztán pitizzen ha akar. Mi vagy te kísérleti nyúl?
2015. jan. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát én nem mennék vissza.
2015. jan. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kettesen kívül az összes előző válaszoló egy nagy barom
2015. jan. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!