Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha szakítok a barátommal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szakítok a barátommal?

Figyelt kérdés

Ha szakítok a barátommal, de ő még szeret, mikor fognak elmúlni az érzései? mennyi idő kell ilyenkor egy fiúnak? mit tesztek, ha szakít veletek a barátnőtök? (szeretem még én is, de úgy érzem úgy lesz a legjobb, ha elfelejtjük ezt a kapcsolatot)

19/L



2015. jan. 11. 14:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ha mindketten szeretitek egymást akkor azért még gondold át. Miért érzed, hogy jobb lenne elfelejteni?
2015. jan. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Befűzöd valamelyik barátnődet hogy másszon rá.

Két hét és már őt döngeti.

2015. jan. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 CptTomato ***** válasza:

Mért érdekel... a szakításnak ez a lényege.

Felejtsd el.. nem kell még istápolni.

De amúgy attól függ mennyi idő hogy ki milyen gyorsan tudja feldolgozni..

2015. jan. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
3 hetes kapcsolaton még most, 4 hónap eltelte után sem vagyok túl. Szóval ez eléggé változó, nem feltétlen attól függ milyen hosszú kapcsolatról van szó.
2015. jan. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Velem is úgy szakított a bnőm, hogy azt mondta még szeret de egyedül szeretne lenni és élni. Ez a legrosszabb ezt semmiképp ne mondd neki. Ha meg szereted te is akkor nagyon gondolt meg, hogy mit teszel. Minden szingli azt keresi ami nektek megvan. Nem ismerem a szituációt de érdemes kűzdeni az utolsó pillanatig!
2015. jan. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
2,5 éve együtt vagyunk.
2015. jan. 11. 14:16
 7/16 anonim ***** válasza:
Azt esetleg kifejtenéd, hogy mi a bajod a kapcsolattal?
2015. jan. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
észrevettem, hogy nagyon kezdi érdekelni egy lány.. nem ismerik még egymást, de egy éve szinte minden nap megnézi az adatlapját facebookon. ezt onnan tudom, hogy láttam az előzményeiben. tudom, bizalom meg minden, de utána már csak azt néztem hogy még mindig ez tart? és igen.... :/ mellesleg osztálytársam a lány, de ez nem is annyira lényeg. a barátom évfolyam társam. nem vagyok naív, meg semmi ilyesmi. nézzen nőket, meg azt csinál amit akar, amíg nem csal meg. értem hogy férfiből van. csak ez a különös érdeklődése az iránt a lány iránt nagyon elszomorított, főleg hogy elfolytottam magamban. félek, hogy mit hozna a jövő. elég hosszú ez a kapcsolat már, és az idő elteltével komolynak érzem, de nem akarok pl 5 év után koppani, hogy már nem szeret valami. légyszi ne nézzetek le, hogy ilyeneken gondolkozom, de szeretem és aggódom ilyen "apróságokon" is. nem tudom mit kellene gondoljak.
2015. jan. 11. 14:22
 9/16 anonim ***** válasza:
Mielőtt szakítanál mindenképpen beszéld ezt meg vele.
2015. jan. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
És te egy ilyen miatt rögtön a szakításba menekülsz? Csoda, hogy 2,5 évet bírt a kapcsolatotok.
2015. jan. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!