Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért beszél folyton az exéről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért beszél folyton az exéről?

Figyelt kérdés
A barátom csomószor felhozza az exét, hogy mennyit sírt miatta nyáron, meg hogy hajnalig telefonálgattak. De belegondolhatna hogy ez hogy esik nekem. Mintha egy pótlék lennék, és ezt meg is mondtam neki. És már napok óta könyörög, hogy ne hagyjam el, mert szerelmes belém, és meghalna nélkülem. Még a haverjai is írnak nekem, de nekem már így semmi se a régi, pedig én is szerelmes vagyok. L/20

2015. jan. 14. 18:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Drágám, szerintem tényleg csak pótlék vagy... normális srác nem mondana ilyet a barátnőjének.. de dönts te
2015. jan. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
És miután mondtad neki hogy ne beszéljen az exéről, még beszélt róla?
2015. jan. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Utána már nem, esküdözött is hogy többet soha nem hozza fel, meg hogy nem tudta hogy igy fáj nekem ez
2015. jan. 14. 18:38
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát akkor?

Senki nem tökéletes!

És utánna esküdözött is...

Én biztosan adnék neki még egy esélyt! :)

2015. jan. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok.. megérdemel egy esélyt, ha tényleg szeretitek egymást.
2015. jan. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!