Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek szerez még?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szerez még?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel lassan két éve vagyunk együtt. Régebben eléggé csajozós voltam, és senkit nem vettem komolyan, megcsaltam a barátnőimet és a legelső kapcsolatom volt egyedül hosszú,bár akkor is 13 éves voltam. Sokáig nem tudtam senkit szeretni, sőt úgy igazán senkit. Aztán jött ő teljesen beleszerettem. De nem hittem volna, hogy ez komoly lesz, hogy beleszeretek. Egy ideig megvoltunk, de volt egy probléma. Az én egyik barátom is szerelmes volt a lányba, ezért ő szakítani akart velem, mert nem akarta, hogy nekünk rossz legyen. Ciki vagy nem elsírtam magam, mert nem akartam elveszíteni. Belátta, hogy együtt kell maradnunk, de onnantól teljesen más lett, mindenért veszekszik, ő megkért, hogy ne beszélgessek lányokkal, de őt nem egyszer megkértem, hogy ne beszélgessen fiúkkal, sokszor szakítottunk már, de én mindig keresem őt. Egyszerűen nem tudom elengedni, de néha olyan csúnyán bánik velem. Régebben találkoztam egy másik lánnyal, akivel régen jóba voltunk, tudtam, hogy ő többet érez irántam, de én csak barátként tekintettem rá. Nem mondtam el neki, mert tudtam veszekedés lenne, belőle, már egy ártatlan sziától is néha kiakadt. Jó megértem, hiszen régen beszéltem egy lánnyal félre érthető dolgokat, hogy megmutassam neki is milyen szar, mert sokszor azt mondta a fiúknak, hogy nincs barátja. Sok mindent eltűrtem neki, néha úgy éreztem kihasználja, hogy ennyire szeretem... Szóval összegzésbe, iszonyú féltékeny, sértődékeny, makacs, bunkó nagyon sokszor, nem kér bocsánatot, és ha én megkérem, hogy valamit ne tegyen mint ha meg sem kértem volna. Szerintetek egy őszinte beszélgetés megoldaná? Még szeret? Van még esély?

2015. jan. 14. 19:10
 1/6 A kérdező kommentje:
*Szeret
2015. jan. 14. 19:10
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem nem is szeretett soha
2015. jan. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2015. jan. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De régen biztos szeretett, mert mikor már én is elgondolkoztam rajta, sírt, hogy beszéljünk. Meg láttam rajta. Egy ideig jól ment minden, de olyan veszekedős és én régen, ha már egy lánnyal is veszekedtem kidobta, de őt nem tudom... 2. kommentelő imádom ezt a számot:D Idéztem is már belőle neki....
2015. jan. 14. 19:25
 5/6 anonim ***** válasza:

#2

Elég furcsa lehet az illető, szerintem 20% hogy egy normális beszélgetés elég lenne, nem biztos hogy ennek jó lesz számodra a vége...

2015. jan. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De nem rég beszéltük meg, hogy új lappal indítunk, nem lesz ilyen, mint eddig. Azóta még nem találkoztunk, ez tegnap volt. Ha változik szeret?
2015. jan. 14. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!