Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 16 éves vagyok és a szüleim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves vagyok és a szüleim nem engedik, hogy barátom legyen. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már többször is lehetett volna barátom, de végül mindenkit visszautasítottam, mert a szüleim nem engedik és nem szeretnék titkolózni előttük. De mostmár kezd elegem lenni belőlük és van egy 17 éves fiú akit szeretek. Most mondjam azt, hogy a szüleim nem engedik hogy együtt legyünk?

2015. jan. 14. 19:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Erényövet még nem szereltek rád?
2015. jan. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
nem bátorítanálak, hogy titkolózz, de...
2015. jan. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
18%
sokat nem tehetsz.. de miért nem engedik? Gondolom meg akarnak védeni a csalódástól
2015. jan. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%

Szerintem mondd meg a szüleidnek, hogy szereted azt a fiút és, hogy egyszer úgy is felnősz és el kell engedniük.

És ha attól félnek, hogy elvested a szüzességed vagy terhes leszek akkor momdd meg nekik, hogy bízannak benned. Még nem lesz ilyen. (Gomdolom te se most vagy rögtön akarod)

2015. jan. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Soha sehova nem engednek el, mindig mindenert csak hibaztatnak, utalok elni, azert, is hetekig kell konyorognom, hogy fenyes nappal egy baratnőmmel talalkozzak..
2015. jan. 14. 19:25
 6/13 anonim ***** válasza:
Hol laksz?.. Az is számíthat
2015. jan. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Lázadásról még nem hallottál? Attól ,mert a szüleid nem kell mindent birkaként elfogadnod...
2015. jan. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Mond nekik, hogy már nem vagy szűz és akkor tuti nem fognak beleszólni az életedbe. Hazugság és valószínűleg egy pofont se kerülsz el, de utána leszállnak rólad, hogy kivel mikor. Szerinted te fogod megválasztani a párod is? Ha nem szimpatikus nekik a srác akkor dobnod kell. Ha eljutnál odáig is.
2015. jan. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Budapesten lakom.

Ha hazudnek nekik, eletem vegeig szobafogsagot kapnék.

2015. jan. 14. 19:28
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyelj,

a) terv: ülj le a szüleiddel, beszéld meg hogy már nem vagy gyerek, és nem fog a tanulás rovására menni.


b) terv : fenyítsd be őket. Az én szüleim is ilyenek voltak amíg nem letten 18. Utána egyszerűen már nem tudtak velem mit csinálni mert rendőrséggel még sem hozathattak vissza. Szóval gyakran csináltam olyat, szórakozásból és bosszúból is hogy délután elmentem és két hét múlva jöttem haza. Megfenyegetni meg nem tudtad hogy elküldenek itthonról mert tudták hogy én megoldom az életem és akkor soha többet nem látnak.


Jó lehet ez is rossz felfogás, de állj a sarkadra. 16 évesen már vannak dolgok, amikhez a szülőknek semmi köze.

2015. jan. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!