Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek? A szüleim elég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? A szüleim elég konzervatívak, nem igazán engedik hogy barátom legyen.

Figyelt kérdés
15 évesen volt félévig egy barátom, le is feküdtem vele, de nem mondtam el nagyon senkinek. Csak 1-2 barátnőmnek. Elég megrázó 'esemény' volt, tehát nehezen beszéltem róla. Itthon is bemutattam, de apámnak nem tetszett, anyám meg elviselte. De ez már 1 éve volt. Ha lesz barátom, tuti nem fogom hazahozni. Ez zavarná őt?Vagy titeket se érdekel hogy bemutatna-e a barátnőtök? További tanács a szülőkhöz?Ti hogy csináltátok?stb?

2012. máj. 27. 09:35
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát, a szüleid vigyázhattak volna jobban Rád. Ebben a korban egy nem sikeres kapcsolat, az összes későbbi felnőtt kapcsolatodra rányomhatja a bélyegét, és ez az "Elég megrázó 'esemény' volt" megjegyzés nem sok jóval bíztat.

Azt javaslom, hallgass a szüleidre, nem akarnak rosszat Neked.

2012. máj. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha ilyen könnyű téged ágyba vinni, akkor nem baj, hogy nem mutatsz be a szüleidnek... szeretem az ilyen zsenge husikat, csak a szex legyen rendszeres a többi nem érdekel.


Persze, ha egy lány már komolyan a társam, akkor igen mutasson be, mert így kerek a dolog. De ha csak dugipajtás, vagy etetés van akkor csak az én helyzetem könnyíti meg azzal, hogy nem keveri bele a szülőket.

2012. máj. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A szüleid nem konzervatívak. FÉltenek. Ezt te nem értheted, mert nem vagy szülő. De ha egyszer megéred... márpedig úgy tűnik dolgozzol a dolgon, hogy az legyél... akkor majd megtudod, hogy miért nem támogatott a gyerekkori párkapcsolat.
2012. máj. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%

Nem ők konzervatívok, hanem te vagy gyerek. És még 5-10 évig az is leszel.

Lehet, hogy a szüleid most jobban felmérik az udvarlóidat.

2012. máj. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Miért lennék könnyen ágyba vihető?7 hónap után feküdtünk le, de nagyon bunkó volt ekkor, és ott hagytam. Nem mindenki azonos fejlettségű 15 évesen! Jó, így visszanézve jobb lett volna ha nem történik meg, de ezáltal jobb ember ismerő lettem, és tudom hogy hol hibáztam. Köszönöm az értelmes válaszokat. A konzervatív szót pedig arra értettem, hogy nekik még a pasi gondolata is felháborító, és hogy együtt legyek vele.. Lassan 20 éves leszek, és eléggé zavar.
2012. máj. 27. 10:07
 6/9 anonim ***** válasza:
33%

jobb emberismerő? és ehhez az kellett h valaki megdugjon?

Nekem 15 éves koromban valaki beletiport az önbecsülésembe, megalázott, és még sorolhatnám, ezután kezdődött egy 3éves időszak ami alatt tökre elhanyagoltam magam, és szinte depis voltam. Na én emiatt lettem pl jobb emberismerő.

és bár akármennyire is nem foglalkozom a múlttal és tényleg eszembe sincs, rájöttem hogy ezért nem tudok kialakítani senkivel sem egy párkapcsolatot.


Jól mondja az első válaszadó, egy rosszul sikerült dolog 15 éves kor környékén rányomja a bélyeget a későbbi dolgokra, én ennek a levét iszom mai napig...

2012. máj. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Amit írsz, az röhej. Tini vagy és ennyi az össz bajod. Lassan 20 leszek... ezen behaltam. Persze te nem érted ennek a humorát, mert ahhoz meg kell érned a 20-at. A tinikorban minden felgyorsul. Te még csa most léptél bele. A pubertás kor olyan mintha az elmúlt 12-13 évedet, ami a gyerekkorodban végbe ment fejlődés, azt belesűrítenék 4 évbe!!! Ez nem vicc! Ez így lesz!


Most még "jobb emberismerő vagy", meg "mindjárt 20 leszel" ,de a benned végbemenő változások rohamosak. Félévenként változni fogsz! Egyik nap még orvos akarsz lenni másik nap meg óvónő. Egyik nap a fekete a menő, másik nap meg kék. A változásaid rohamosak. De ez nem baj. Mert a felnőtt kor küszöbén állsz. Csak 4 éved van rá, hogy kialakuljon a SAJÁT értékrended, a testkép tudatod, és úgy minden ami segít az életben önálló lényé vállni. Ennek egyik momentuma, hogy a szülői elveket elveted és keresed a saját utad.


De pont ebben a korban dől el, hogy hogyan indulsz neki az életnek. Aki előbb tapasztal az előbb konfrontálódik. Aki már sok sérülést szerzett az leépültebb. Aki pedig leépültebb azt köznéven "kiélt kurv@nak" hívják.


Lehet az élet elébe rohanni, nincs megtiltva! A szülőket ki lehet játszani. De ha az élet elébe szaladsz akkor megesik, hogy amíg más 20 évesek még fiatalok, szépek ,vidámak ,kívánatosak... addig a korán elnyílt virágok már szottyadtak, már életuntak... és kell a kutyának.

"A korán nyíló virág hamarabb nyílik el"


Szóval... ezt én is csak akkor értetem meg amikor 20 éves voltam. Csak én hallgattam a szüleimre. És már nem bánom.

2012. máj. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
71%

A szüleid teljesen normálisan viselkednek, ez a normális hozzáállás, nem az, amikor a szülő még örül is, hogy egy kis senkiházi kölyök prütyköli a lányát és ott vigyorog a vasárnapi családi ebéden és azt hiszi, hogy nagy király, mert megfektetett egy 15 éves csitrit.


Javaslom, hogy majd akkor pasizz, ha készen állsz rá, ne akkor, amikor a buta barátnőid belelovalnak, hogy ideje pasizni, lecsúszol valamiről, ne hagyd ki, élvezd az életet.

A szüleid jót akarnak neked, van egy normális értékítéletük, a pasid meg nem neked akar jót, hanem magának, szexet akar, ezért mindent elkövet. Hízeleg, hazudik, jópofizik.

15 évesen egyértelműen korai a szexuális élet. Nem véletlenül emlékszel a szexre megrázó eseményként.

A te korodban még vannak fontosabb dolgok, feladatok, mint szexelni holmi kis suhancokkal.


Ha elkezdesz titkolózni a szüleid előtt, hazudozol nekik, nem mutatsz be senkit, akkor belekeveredsz egy olyan életvitelbe, amit később meg fogsz bánni. Kihez lennél őszinte, ha nem a szüleidhez?

2012. máj. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

1. a szüleid nem konzervatívok, teljesen normálisan viselkednek, a javadat akarják

2. nem lettél jó emberismerő attól, hogy valaki egyszer 15 éves korodban undorító és primitív módon megmászott, ami benned sérülést okozott és te magad is belátod, hogy hiba volt

ez egy szlogen, hogy jó emberismerő lettél, közben semmi tartalom nincs mögötte és egyáltalán semmi köze nincs a valósághoz, pusztán jól hangzik, ez olyan trendi szöveg, amivel felnőttesíted magad

3. lesz párod, csak szerintem a szüleid azt akarják, hogy előbb sínre kerülj, diplomázz, ebben sokat hátráltathat egy kapcsolat, rengeteg idődet elveszi, elvonja a figyelmedet

a szüleid mindig a javadat akarják, a pasik meg meg akarnak fektetni, ennyi a történet

2012. máj. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!