Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tényleg létezik ennyire erős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg létezik ennyire erős szerelem?

Figyelt kérdés

Másfél éves kapcsolaton vagyok túl tegnap előtt mondtam neki azt hogy szakítok vele :/

Próbált megoldást keresni és igyekezni hogy hátha folytatnám de nem tettem ma reggelre meg azt kaptam facen hogy rám írtak vagy 10 en hogy miért voltam ilyen rossz vele...

Kórházba került mert felvágta a bal karján a erét azzal a mondattal hogy mégsem létezik igaz szerelem :/

Tényleg ennyire szeretett engemet hogy semmi más nem kell neki?

És gondolom én vagyok a hibás a egészért mert nem mertem neki személyesen elmondani hanem kerültem 1 hete már :/



2015. jan. 18. 07:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Eleg szemet huzas volt, hogy nem is voltal hajlando megtisztelni egy rendes szakitassal...
2015. jan. 18. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Én úgy tudtam a pasik gond nélkül tovább lépnek de nem hittem hogy ő tényleg ennyire mélyen szeret :/
2015. jan. 18. 07:27
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Biztos nem az eszedért szeret...


Amúgy meg nem értem miből gondolod, hogy a férfiak robotok, nincsenek érzéseik.

2015. jan. 18. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Mert minden ismerősömmel eddig kicsesztek..
2015. jan. 18. 08:19
 5/19 anonim ***** válasza:

ennyi idő alatt nem ismerted meg őt?


egyébként nem, nem a te hibád. van, aki hajlamosabb rá, hogy ha valami nem tetszik neki vagy szomorú, akkor ilyen drasztikus dolgot tegyen.


tőled viszont nem valami értelmes dolog, hogy a szerelmét méricskéled ahelyett, hogy neki segítenél átmenetileg VAGY megpróbálnád élni tovább a saját életed. amennyire lehet, bűntudat nélkül.

2015. jan. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Nézd mielőtt megismertem teljesen elzárkózott volt játék mániás a családjával sem beszélt ez alatt a másfél év alatt teljesen kinyílt.

De nem hittem volna hogy ennyire össze omlik és ehez folyamodik :/

2015. jan. 18. 08:29
 7/19 anonim ***** válasza:
Miért szakítottatok?
2015. jan. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Nem valószínű, hogy tényleg meg akart halni, nagy esély van rá, hogy ez inkább egy elkeseredett figyelemfelkeltés, segélykérés volt. Ami szomorú. De még szomorúbb, hogy nyilván ezzel nemcsak önmagát akarta bántani, hanem beléd is akart még rúgni egyet, "mégsem létezik igaz szerelem" mottóval.


Egy olyan kapcsolat, amiben a másik lelkiismeretét terhelem egy öngyilkossági kísérlettel, nem életképes és nem is szerelemre épül.

Ha valakit szeretek, akkor szeretném, ha boldog lenne és eszembe sem jut, de még a gondolatától is irtózok, hogy fájdalmat okozzak neki. Még akkor is, ha nem akar velem lenni.


A volt barátodnak talán szakember tudna segíteni, de nem te.

Nagyon valószínű, hogy a legközelebbi komolyabb pofonra, amit az élettől kap, ugyanígy reagál.


Az igaz, hogy egy olyan szakítást megérdemelt volna, hogy elé állsz, tiszta vizet öntesz a pohárba és lezárod az egészet. De ezen már túl vagytok.


Éld tovább az életed, amit tett, amiatt ne legyen bűntudatod és ne ess abba a hibába, amibe sokan, hogy azt hiszed, ez az igazi szerelem.

2015. jan. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Mert Fogjuk rá a családom szépen lassan közösített kifele azért mert vele járok régen meg is fenyegették hogy szakítson velem még a sulimnál reggel is egyszer megfenyegették rengeteg ember előtt :/ és Nem tudtam már tovább bírni a egészet hogy ő ezeket tűri amég belém szerelmes hisz én hoztam ki a bezárkózott szobájából és jártam vele :/

Én nem bírtam azt amiket eltűrt más fiú soha nem tűrné el ezeket :/ de nem akartam neki még több gondot a családomtól :/

2015. jan. 18. 09:00
 10/19 A kérdező kommentje:
De elégé rossz pontot találtam szülinapja előtt pár nappal :/
2015. jan. 18. 09:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!