Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nektek menne? Szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek menne? Szerintetek?

Figyelt kérdés

5 hónapja vagyunk együtt most a barátommal,előttünk van még az egész nyár ez igaz,(de bízom benne,és tudom,hogy együtt leszünk még indul).

Nyár után kezdődik ugye a tanulás,és Ő messzebb megy.

Kis városban élünk,és Budapestre megy tanulni (innen kb.1 óra út)csak hétvégén fogunk tudni találkozni.

Kitalálta,hogy nem megy olyan messze inkább,de ezt nem várhatom el,a tanulás nagyon fontos,ott jobb lehetőségek vannak.

Szerintetek rossz hatással lehet a kapcsolatunkra?

Bízom benne,hogy ami köztünk van erősebb,nem azért kérdezem.

Csak nektek menne ez a hétvégén találkoztok,"távkapcsolat"dolog?

Majdnem minden nap együtt vagyunk most,bár ha közelebb is lesz tanulni fog mindig így akkor se leszünk együtt olyan sokat mint most,bárhogy lesz nagyon nehéz lesz,de idővel jobb.

Ti mit gondoltok? :)

Nem ide illő válaszolok kíméljenek.

17L



2015. jan. 18. 11:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mit meg nem adnek ha a bnom csak egy orara lakna tolem..:) (ha lenne)
2015. jan. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a mai modern világban már nincs ekkora akadálya. Hétköznap tudtok skypolni, chatelni, hétvégén meg találkoztok. Kicsit fura lesz az elején, de ha szeretitek egymást, akkor nem akadály :)
2015. jan. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Működhet,bár Én kicsit tartanék attól a szeptembertől,hiszen az esetek 95%-ában ,akinek kapcsolata van és úgy megy egyetemre annak féléven belül vége is lesz...


De ez csak rajtatok múlik,mi ebbe nem tudunk beleszólni ...

2015. jan. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez simán megoldható, ne viccelj. Csak kettőtökön múlik.
2015. jan. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is ugyan ebben a helyzetben vagyok! Eleinte nehéz lesz, az tény. Idővel valamivel talán könnyebb lesz kezelni a helyzetet, de könnyű dolog sose lesz. Mi a barátnőmmel már 1.5 éve ebben a helyzetben vagyunk, és még mindig nehéz. De ha igazán szeretitek egymást, akkor túl fogjátok élni!:) kitartás!
2015. jan. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi úgy csináltuk végig a 4 évet, hogy ő Szegeden, én Győrben tanultam...és egy harmadik városból származunk szintén az ország másik részéből...minden hétvégén hazajártunk így tudtunk találkozni...ez nem kevés pénzbe került, de a kapcsolat fenntartásáért áldozni kell...emellett korlátlan előfizetést kötöttünk, hogy annyit tudjunk beszélni amennyit csak szeretnénk és akkor, amikor csak akarjuk...az első félév volt a legkeményebb...akkor veszekedtünk a legtöbbet, mert nehezen tudtunk átállni arra, hogy a megszokott minden nap látjuk egymást helyzetből, hirtelen a heti 2,5 napra kellett leredukálódni...megsértődött ha én az új barátaimmal elmentem ide-oda, én felhúztam magam azon, hogy neki egy lány adja a jegyzeteket (miért pont lány, ki a szar az egyáltalán? stb.) ezeken a kezdeti nehézségeken túl kell lendülni, mert csak úgy lehet életben tartani a távkapcsolatot...türelemmel, toleranciával, bizalommal, megértéssel...nem lesz könnyű, de ha ezek mennek, és szerelmesek vagytok, akkor kibírjátok! :) Sok sikert!
2015. jan. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A barátommal 16 évesen vagyunk így. Egyébként a szomszéd városban lakik de egy teljesen másik városban tanul ami egy órányira van innen és csak pénteken meg szombaton találkozunk persze van, hogy úgy jön ki, hogy többször is tudjunk találkozni. Nagyon nehezen tudjuk kibírni de muszáj és ki is fogjuk (már csak 2 és fél év). Őszintén szólva nagyon sokan vannak még sokkal rosszabb helyzetben. De ha nem bízol benne vagy esetleg te nem lennél képes "kibírni" és mondjuk másban keresnél vigaszt ő pedig csak a "hétvégi barátod" lenne akkor felejtsd is el mert kapcsolatotok már halálra van ítélve.
2015. jan. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Még csak 17 vagy. Még számtalan pasid lesz... Totál feleslegesen gondolkodsz hosszú távon a mostanival.
2015. jan. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne ez a barátja az igazi? Oké, hogy csak 17 de anya 15 és fél volt mikor megismerte apát. Tudom, tudom ez más világ de attól még igen is lehetnek csodák.
2015. jan. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!