Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Öngyilkossággal fenyeget....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Öngyilkossággal fenyeget. Fogadjam visszza? Mit tegyek? 19/L

Figyelt kérdés

A barátom megcsalt. Mikor megtudtam, azonnal szakítottam vele.

Azt mondja, megbánta és szeret és megöli magát, ha nem lehet velem.

Mit csináljak? Már kétségbe vagyok esve. És, ha megteszi?



2015. jan. 18. 19:18
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Itt te vagy az áldozat, nehogy bevedd a hülye dumáját. :D
2015. jan. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha volt képe ahhoz, hogy megcsaljon , akkor mégis mit vár? :) Szerintem ne foglalkozz vele... ő hibázott és ezzel csak érzelmileg akar manipulálni , aminek úgy látszik van valamennyi hatása. Pont ez volt a célja, hogy elérje a kétségbeesettséget és azt , hogy aggódj érte.

Mondom , ő szúrta el... nagyot hibázott és ezek után nincs miről beszélni...

Úgy sem fogja megtenni , az ilyen emberek sajnos túl gyengék ehhez.


F/19

2015. jan. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Sose fogadnék vissza senkit azért, mert ezzel fenyeget. Meg amúgy se fogadnék vissza senkit, aki megcsalt. Sőt egyébként sem vagyok híve az újrakezdett kapcsolatoknak. Ha megteszi, így járt. Undorító dolog az érzelmi zsarolás szerintem. Az öngyilkosság pedig gyengeség, egy borzasztóan gyenge jellem a srác, ezt már az is mutatja, hogy megcsalt téged. Én egy percig sem bánkódnék utána. Egyébként legtöbb esetben nem teszik meg, vagy úgy, hogy ne sikerüljön, csak felhívják magukra a figyelmet, hátha így visszamegy hozzájuk a kedves. Csúnyán hangzik, de úgy gondolom, az ilyen emberekért nem kár még akkor sem, ha összejön nekik.
2015. jan. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:
ne fogadd vissza, mostanában volt a környezetemben hasonló és ő sem tette meg.... csak zsarol vele
2015. jan. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Ölje meg magát, nyugodtan leszarhatod.
2015. jan. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Mit érdekel téged hogy megteszi vagy sem? Kapott esélyt elbaszta, ha ki akarja nyírni magát tegye, egy könny cseppet nem érdemel meg az ilyen féreg. Nehogy már te érezd magad rosszul ez miatt...OMG... ne is vegyél róla tudomást, hagyd a fenébe, szerintem is csak zsarolni próbál. Ha buta vagy hagyod magad és visszafogadod, ha tökös csaj vagy és van egy kis eszed akkor hagyod.


Ezt másképp nem lehet látni..sok sikert neked :D


21/F

2015. jan. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Már pedig lehet, hogy komolyan gondolja, és tényleg megöli magát.


Add meg neki ezt az oldalt, oszt' jó napot: [link]

2015. jan. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
#17! Te vagy az ász!
2015. jan. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Ne fogadd vissza, és próbálj meg minél kevesebbet beszélni vele, hogy ne legyen lehetôsége érzelmi zsarolásra.
2015. jan. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Amelyik kutya ugat, az nem harap!
2015. jan. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!