Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Öngyilkossággal fenyeget....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Öngyilkossággal fenyeget. Fogadjam visszza? Mit tegyek? 19/L

Figyelt kérdés

A barátom megcsalt. Mikor megtudtam, azonnal szakítottam vele.

Azt mondja, megbánta és szeret és megöli magát, ha nem lehet velem.

Mit csináljak? Már kétségbe vagyok esve. És, ha megteszi?



2015. jan. 18. 19:18
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Szerintem, aki öngyilkosságot akar elkövetni az nem fenyegetőzik, hanem cselekszi. Túl gyáva ahhoz, hogy megtegye, és ezzel akar téged sakkban tartani, mert kilátástalanságában, és kétségben esésében, már nem tud mit kitalálni.(azaz én így gondolom)
2015. jan. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
0%

Fogadd vissza. Szeret téged.

Aki mást mond azt erőszakolja meg a teljes sztojka család

2015. jan. 31. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Persze... fogadja vissza, és majd öngyilkossággal fenyegetőzik, ha valami nem tetszik neki. Ez a legrosszabb, mert így elkönyveli magában, hogy öngyilkossággal fenyegetőzni eredményes.
2015. jan. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!