Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Két vasat tartani a tűzben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két vasat tartani a tűzben? Tapasztalatokat.

Figyelt kérdés
Sziasztok, jelenleg két nővel vagyok persze tudnak egymásról. Mind a kettővel közöltem a szándékaimat , másikkal való viszonyomat. Ebből az egyiket nagyon jól ismerem , rég óta együtt vagyunk. A másikat még annyira nem ismerem. Egyikkel beszélgetünk erről komolyabban , azt mondta nekem inkább szenvedne és velem van mint nélkülem. Valakinek hasonló tapasztalata? Sérülni fognak?

2015. jan. 19. 13:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%
A te agyad a sérült.
2015. jan. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
73%
Na én 3 nővel vagyok így
2015. jan. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Én 4-el semmi gond nem lesz...(velem xD)
2015. jan. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Én 9-el
2015. jan. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Ja! Volt ilyen, más szituban:

Az egyik tudott a másikról, a másik nem, őszerinte monogám kapcsolatban voltunk. Ennek ellenére az első hű volt hozzám, a második meg fűvel fával "csalt" :-P

2015. jan. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Attól függ milyenek.. a szenvedés szó lehet, hogy arra utal, hogy már sérült.

Első randin elmondta, hogy nem tud megmaradni egy nő mellett. Azóta nyitottban vagyunk. Persze voltak feltételeim amit amíg betart a másik nálunk működik. Néha az idő miatt van gond, de az nem vészes.

2015. jan. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez komoly?

Miest megtudnám rugnám ki azt a pasit aki ilyet tesz.

Komolyan a mai világban ez az elfogadott? És sokan csodálkoznak ha senki nem veszi őket komolyan? Hát gratulálok.

2015. jan. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

#7:

Csak azért írom le - privátban már leírtam itt, mert volt aki rákérdezett -, mert utálom ezt az általánosítást a pasik felé. A nők sem jobbak ... Egyébként #5-ös vagyok.


3 év alatt volt a kedves hölgynek jó pár szeretője, állandó is, alkalmi is, sőt volt egyszerre több is. Sejtettem, láttam dolgokat, hiába esküdözött, hogy monogám kapcsolatban vagyunk; 2 év után kibukott a dolog. Akkor volt egy mélypont, amikor nem tudtuk, hogy mi lesz a folytatás ... folytatta velem is és az egyik állandóval is :-P ... A mélypont közben én találkoztam valakivel, akivel csak pár alkalmas szexről volt szó. Tudott mindenről velem kapcsolatban. De rájöttünk, hogy mindkettőnk részéről ez több. Így folytattuk még egy évig ... az első csalt többekkel, én az újjal pedig egyre jobban belebonyolódtam érzelmileg.

Aztán a régivel kb. egy időben döntöttünk úgy, egymástól függetlenül, hogy legyen vége. Én nem tudtam tovább így csinálni, mert szerettem az újat és ő pedig még tovább akarta halmozni a rib.a.nc életmódját, amit már titokban nem tudott volna (és csinálja is).


Hogy én miért nem léptem hamarabb le? Mert van pár gyerekünk ... Igen ... mi szemét pasik ...

2015. jan. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

5-ös nem feltétlen neked szólt a dolog.

Akinek nem inge...


Ettől függetlenül a többi válaszolónál nem hiszem, hogy van ilyen magyarázat.


Én pl sose voltam egyszerre két pasival. Egyszerűen nem bírtam volna ilyen szinten bántani a másikat, mert akármit mondhattok, de ez a másik félnek fáj. A kérdezőt én pld simán otthagytam volna ha megtudom, hogy van egy másik is... De persze innentől a lányok dolga, ha ezt bevállalták vele.


Egyszerűen csak szomorú azt olvasni, hogy ezek szerint több pasinak is teljesen normális ha egyszerre több nővel van...

2015. jan. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Lehet szemet dolog de a hatter tortenetet nen irtam le hogy miert is van igy. Lehet hogy ertenetek h miert van igy. Ha valakit erdekel le irhatom privatba.
2015. jan. 19. 17:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!