Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért mondhatta ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondhatta ezt?

Figyelt kérdés

Szilveszterkor megismerkedtem egy csajjal, össze is jöttünk, minden happy volt, két héttel később szakított azzal a kifogással, hogy most nagyon sokat kell tanulnia, és a tanulás mellett most nem tud megtartani egy kapcsolatot. Úgy váltunk el, hogy ha rendeződnek a dolgai és minden a rendes kerékvágásba kerül, akkor megpróbáljuk a fojtatást.

Most meg (durván 2 héttel később összejött egy masik sraccal.

Miért mondta akkor azt hogy a tanulás miatt kell szakítania velem?

17/L

18/F



2015. jan. 22. 08:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Reggel találkozol vele? Nem jár iskolába??? Ne vond el a tanulástól!!!
2015. febr. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
iskola előtt találkoztam vele, ő is arra felé megy suliba mint amerre én mentem reggel haverhoz kocsival és elszívtunk egy cigit aztán meg felvittem a városba, ott felült egy villamosra és ment suliba, még hamarabb beért mint kellett volna, szóval nem akadályozom a tanulásban
2015. febr. 4. 14:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!