Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek miért mondhatta ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért mondhatta ezt?

Figyelt kérdés
Volt egy pasi akivel volt egy ,egy éjszakás kalandom sajnos... ebből aztán nem lett kapcsolat mert én nem szerettem volna.És már bánom az egészet. Végül kibékültem azzal a fiúval akivel már évekig jártam előtte. És ő ezt megtudta... felhívott telefonon azért hogy sok szerencsét kívánjon az új pasimhoz . Nem is értem.
2014. júl. 29. 18:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Talan mert bolond? Ne foglalkozz vele
2014. júl. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mert megbántottnak érezhette magát. Nyilván több volt köztetek, mint barátság és ez rosszul esett neki.
2014. júl. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nalam volt olyan hogy csak szex. Bar az hetekig tartott. Lezartam. Utana par honappal kesobb komoly kapcsolatom lett. Es azota is zaklat mindenfele hulyeseggel. O nem akart jarni velem csak szexelni en tobbet is. Ott hagytam es most bass.sza a csoret hogy boldog vagyok massal. Ennyi.
2014. júl. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!