Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit akarhat tőlem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit akarhat tőlem?

Figyelt kérdés
Van egy lány fent voltak a sulinál a barátnőjével. Én meg a haverommal , elég rendesen be voltunk piálva. Kiabáltunk nekik hogy gyertek ide lányok , oda is jöttek hozzánk beszélgetünk. Akkor nem voltam tisztába vele , hány évesek is lehetnek azt hittem 16 de csak 14évesek. Valamelyik nap találkoztam velük barátnőjével sétáltak. Köszöntem nekik , a csaj rám nézet köszönt mosolygott és kicsit el pirult. Tegnap előtt be jelölt fb-on , vissza jelöltem neki. Majd azt írta nekem , te nem tetszel nekem. Mondtam okés de beszélgetünk tovább. Ma írt nekem fb-on köszönt majd meg kérdezte hogy mizu , de nem írtam neki vissza. Később a barátnője írt rám hogy írjak vissza a csajnak. Facebook on még azt írta hogy nem vagyok az esete , csak azért jelölt be mert jó fej vagyok.

2015. jan. 23. 14:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk esetleg-talán-de nem biztos-viszont elképzelhető, hogy csak barátkozni szeretne. :D
2015. jan. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hogy vegyél neki cigit meg piát
2015. jan. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs szükség vaslogikára. Mit akarhat egy lány a fiútól, vagy fordítva? Kötve hiszem, hogy a tarajos gőték tüdős légzésre való áttérésének a nehézségeit akarják megvitatni.
2015. jan. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Es te hany eves vagy srac?
2015. jan. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!