Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat tőlem?

Figyelt kérdés
Van egy srác,aki ugyan messze lakik tőlem,de az egész nyarat együtt töltöttük. Azóta rengeteget skypeoltunk,meg chateltünk,volt amikor egy huzamban 5 órát is,és mostanában úgy hív,hogy hercegnő,meg tudja,hogy mostanában nem vagyok túl jól,és valami olyasmit mondott,hogy olyan törékeny vagyok,mint egy tükör,és hogy meg akar védeni ebben a törékeny világban,na meg mindig azt kérdezgeti tőlem,hogy mikor megyek ki hozzá,ehhez még a múltkor hozzátette azt is,hogy nem kell majd bemutatkoznom senkinek,mert mindig rólam beszélnek a barátaival .Viszont ma beszéltünk skypeon,és mondta,hogy egy lány akinek szerinte bejön meg valamennyire neki is ő találkozni akar vele,és úgy láttam,hogy nagyon örül,na ezután még átküldte nekem az All I want for Christmas is yout,is hozzátette,hogy ''csak téged'' és egy szívecskét,én ezt már nagyon nem értem,és nem is tudok rá mit reagálni,szerintetek?
2014. dec. 5. 10:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Beléd van zúgva. A másik csajt szerintem csak azért mondta mert kíváncsi volt hogy reagálsz rá. Szerintem

25/F

2014. dec. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 kendrazoltan ***** válasza:
Szeretne megkapni téged és valószínűleg nem csupán egy alkalomra, viszont nagyon nem tudja megítélni, hogy egy távkapcsolat nem működik hosszabb távon (talán még középtávon sem), mert a skype-ban nincs túl sok személyesség vagy testiség, egy kapcsolatnak viszont mindkettő alappillére...én nem mennék bele, mert én is voltam úgy, hogy megpróbáltam ilyesmit, de már a legelején felütötték a fejüket a távkapcsolatba klasszikusnak számító problémák, így viszonylag korai időszakban sikerült elejét venni az idővel csak kuszálódó problémáknak. Ne gondold tovább a dolgot és ugyanezt ajánlom neki is, mert csak a feszkó lesz belőle...
2014. dec. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mennyire lakik messze? km-ben. Sokszor az emberek túlértékelik a távolságot, és azért nem foglalkoznak együtt egy másik emberrel, mert messze van. Pedig nagyon olcsó a buszjegy, és a Volán kényelmes is.
2014. dec. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Az nem baj, hogy messze van.

tudjátok , "képernyőn keresztül is lehet ismerkedni elég jól!" :D A legjobb progi hozzá a: SKYPE Letöltöd Utána felhívod, megosztod a képernyőt és mehet.

2015. márc. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!