Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit akarhat tőlem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit akarhat tőlem ez a fiú? Elég bonyolult.22/L

Figyelt kérdés
Szóval ismerem kb 3 hónapja ismerősök által, 1 hónapja nagyonsokat vagyunk együtt de csak akkor fekszünk le ha buliztunk utána simogat meg ölelget másnap (mások előtt is) de semmi más, facebookon nagyonsokat beszélünk és 80% ő kezdeményezi a beszélgetéseket most néztem meg 24ezer sornál tartunk (felül kiírja) 2 hónap beszélgetés alatt de igazából arról nem beszélünk most mivan. nekem igazából nem kell kapcsolat szóval így ideális is lenne viszont ez hogy ennyit beszélünk plusz találkozunk (bulin kívül is) kicsit összezavar.
2015. jan. 1. 13:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Van egy fix csaja szexre,ennyi.
2015. jan. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nincs fix csaja kb 100 közös ismerősünk van :D meg feltűnt volna szerintem 7 napból 5öt vagy én vagyok nála vagy ő nálam, plusz 4 napja ittvoltunk egy beszélgetést mutatott facebookon és oldalt láttam hogy rajtam kívül egy lánnyal nem beszél
2015. jan. 1. 13:36
 3/3 anonim válasza:
100%
te vagy az a fix csaj..
2015. jan. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!