Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? A barátom kidobott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A barátom kidobott de én nagyon szeretem.

Figyelt kérdés
A 2 éves évfordulónkon vártam a barátom (19) a szobájában gyertyákkal erre ő ordibálni kezdett velem. Hogy én megcsaltam. Előtte levő nap rám irt egy fiú ismerősöm és írtam neki hogy sokszor gondolok rá. Soha nem kellett a srác szóval leírtam neki hogy a barátommal vége de szeretem . Mondtam hogy nem.tudunk.kibékülni mert lefeküdtem a haverjával. Ez nem történt meg csak moziban voltam vele és egy másik sráccal. Rossz érzés hogy nem tettem meg de mégis.. hazudtam. És tényleg ugy jön le hogy megcsaltam. Azóta nem akar látni. Úgy döntöttem hagyok neki időt hogy lenyugodjon. Nem.tudom mit tehetnék

2015. jan. 23. 19:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Te beteg vagy? Minek hazudgálsz mindenkinek össze vissza? :O
2015. jan. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A srácnak hazudtam. Sosem tudtam hogyan kell elküldeni valakit.
2015. jan. 23. 19:34
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A Hogyan csesszünk el egy kapcsolatot c. filmünket láthatták.
2015. jan. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mivan? Mostmár végképp nem értem :D
2015. jan. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mellékesen a srác akinek ezt leírtam régen a barátom legjobb haverja volt de aztán lefeküdt az akkori nőjével. Ezért lett vége a barátságuknak
2015. jan. 23. 19:39
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem is értem mi a fenét írsz, de a srác jobban járt, eggyel kevesebb fogyaték van a környezetében.
2015. jan. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!