Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy srác, csak ő egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy srác, csak ő egy évvel kisebb. Mit tegyek, hogy észrevegye hogy tetszik?

Figyelt kérdés
Látom sokszor, hogy néz, meg van hogy teljesen felém fordul, de szerintem fél kezdeményezni.... Szoktunk néha beszélgetni meg minden, csak szerintem fél mert korban egy évvel kisebb s iskolailag 2. Mit tegyek? :-)

2015. jan. 24. 09:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Ugrálj és kalimpálj előtte a kezeiddel biztos észrevesz... Amikor találkozik a tekinteteket mosolyogj neki szépet ;)
2015. jan. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Figyi, lehet hogy, azért nem mer kezdeményezni, mert idősebb vagy nála. És ha így van, szerintem nem fogja rossz néven venni, ha te kezdeményezel.

Hajrá! :)

2015. jan. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mivel nem a fiatalabb, hanem a kisebb szót használtad, max. 12 lehetsz.
2015. jan. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De hogy kezdeményezzek, mert halvány lila gőzöm sincs :-( amúgy igen, 11.es vagyok :-P
2015. jan. 24. 11:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Nőjjetek nagyobbra picit, s akkor jobban észre veszitek egymást.
2015. febr. 15. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!