Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon bonyolult helyzet....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon bonyolult helyzet. Valaki segít megfejteni mi folyik itt?

Figyelt kérdés
Van egy fiú. Aki iránt az első pillanattól kezdve éreztem valamit. És nem a külseje fogott meg.(hívjuk A-nak) Minden jól ment, sokat beszélgettünk, bókolt meg éreztette, hogy tetszem neki. Aztan a legjobb barátjáról kiderült, hogy tetszem neki. (Ő meg legyen B) Ezután A nem beszélt velem, volt hogy egy hétig került, miközben B-vel kezdtük egyre jobban megismeri egymást. Kezdtünk egymásba szeretni, és végül összejöttem vele. 2 hónapja vagyunk együtt. A méginkább levegőnek nézett,vvolt hogy beszéltem hozzá ő meg rám se nézett és nem is válaszolt, pedig ott állt mellettem 1 méterre... Aztán az utóbbi időben kedves lett, és gyakran hozza fel a témát, célozgat hogy mi volt régen stb... Szeretem a barátomat, de egyszerűen nem tudom lezárni magamban ezt az egészet, amig nem tudom meg, hogy mi volt a célja ezzel A-nak. Mit gondoltok ?

2015. jan. 24. 21:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Túllépett rajtad, már nem zavarja, hogy a legjobb barátjával vagy.
2015. jan. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Miért eddig zavarta? Vagy miért adott át ilyen könnyen neki?
2015. jan. 24. 21:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Már a kezdetekbe kellet volna közölni A-val hogy tetszik neked.Mikor kikezdtél B-vel én sem néztem volna jó szemmel.
2015. jan. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Rájött, hogy elb.szt. a dolgot, úgyhogy megpróbálná helyrehozni, de gondolom későn. így járt.
2015. jan. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Te hogy éreznéd magad, ha a pasi aki tetszik neked összejön a legjobb barátnőddel?
2015. jan. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tetszett neki nyilván,hogy más is képbe került.Mostanra viszont már elfogadta és feldolgozta a helyzetet.Ennyi,nem kell ezt túlkomplikálni.
2015. jan. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 B st válasza:
Fiuknál előfordul ilyesmi és veleme megesett, hogy a legjobb barátom összejött azzal a lánnyal akibe én belezúgtam és egy ideig én sem beszéltem a lánnyal ez egy ilyen lezárási folyamat mert elfogadta hogy mar te " boldog vagy B -vel
2015. jan. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!