Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van esélyem a lánynál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem a lánynál?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki nekem nagyon tetszik, de mindíg csak 1 szavas válaszokat ír vissza minden egyes kérdésemre. Nem ír rám sohasem. De ha meg élőbe találkozunk mindíg mosolyog, és simán el tudunk hülyéskedni meg beszélgetni a suliban, már amikor mert van olyan hogy lát de még köszönni sem köszön . Nem értem, tényleg ennyire nem érdeklem :(?? Kár akármit is csinálni? Beleszerettem a mosolyába :( . 15F

Bulizni nem járok el, mert nincs kivel mennem :( Ő meg mindíg ottvan.



2015. jan. 24. 21:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem.. Egyszer volt ilyenben részem, de semmi nem volt :)
2015. jan. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Esélyed még lehet! A facebookon való kommunikáció nem mindenkinek megy jól, ( én is utálok virtuálisan kommunikálni) szóval lehet, hogy esetében is csak arról van szó, hogy nem szívesen beszélget a neten. Az, hogy néha köszön, néha nem megint értelmezhető úgyis, hogy szégyenlős, esetleg nem tudja kezelni a helyzetet. Nekem is van, hogy pl: tudom, hogy ma nem igazán volt kedvem normálisan rendbe tenni a fejem, és ha látom az illetőt aki tetszik a legkevésbé sem szeretném felhívni magamra a figyelmét,így nem köszönök és igyekszem árnyékká változni:) Szóval amiket leírtál, nem feltétlenül jelentik azt, hogy nincs esélyed. Ha nincs kivel eljárnod bulizni, ő viszont nagyon bulis, akkor mindenképp érdemes lenne vagy szerezned valakit akivel elmész vagy egyszerűen fogni magad és akár egyedül is elmenni. Ha persze, semmi esetre se szeretnél bulizni, akkor én a helyedbe megpróbálnám kipuhatolózni, hogy van e nála esélyem. Veszíteni valód nincs, és lehet, hogy értékelni fogja az őszinteségedet. Sok sikert!:) 17/L
2015. jan. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát lehet,hogy el kellene menned oda,ahova ő is jár.Ha mindig ott van,akkor nagyobb az esély,hogy felszedd.Ha tényleg szeretnéd,hogy megkedveljen,akkor ez csak nem lehet akadály :) Mert az,hogy a suliban jól elvagytok,de egyébként nem keresi a társaságod,azt jelenti,hogy nem érdekled.De ezen tudsz változtatni (csak ne húzd túl sokáig az időt,mert még lemaradsz róla).
2015. jan. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem szégyenlős, mert barátomra mindíg ír ...
2015. jan. 24. 23:18
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ha jobban érdeklődne felőled akkor azt nem így tenné. Lehet el kéne felejtened.
2015. jan. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem fogom tudni xD Minden nap látom :(
2015. jan. 25. 00:24
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha más megtetszik úgyis elfelejted. :)
2015. jan. 25. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Felejtsd el a csajt,(ne írkálj neki, stb) hátha ettől megtetszel neki. De ha nem, akkor tényleg felejtsd el.
2015. jan. 25. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
oké köszi
2015. jan. 25. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!