Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van esély rá hogy újra együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély rá hogy újra együtt legyünk szerintetek?

Figyelt kérdés

A volt barátom jelentkezett 2hónap után. Elég rosszul váltunk el egymástól, aztán pedig nemrég azt írta hogy "látni akarlak, jót beszélgetni meg ilyenek". Erre azt mondtam neki, hogy rendben találkozzunk, de sajnos közbe jött egy nem várt esemény a részemről.

Kérlek titeket csak azok írjanak,akik jártak már hasonló helyzetben!



2015. jan. 26. 14:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Még úgy is meg tudom mondani,hogy nem voltam hasonlo helyzetben,hogy lehet valami simán. Ha ő keresett meg, akkor valoszinuleg kitartòbb lesz,és mégegyszer elhív.
2015. jan. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2015. jan. 26. 14:45
 3/8 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne?

Bár pár dolgon biztos változtatnotok kell. Mondjuk azon, ami miatt végül szétmentetek.

2015. jan. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igen ezzel tisztában vagyunk mind a ketten.

Köszönöm! :))

2015. jan. 26. 14:47
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát nm tudom.nalam oan volt h ö dobott aztan 1honap mulva elkezdett irogatni meg lebeszeltunk 1talit... aztan par napra rá lemondta :c
2015. jan. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#5

Nálam is így volt,igen. De nem ő sosem mondta le a talit! Szóval most én mondtam le,mert közbejött valami.

De azóta már keresett és megbeszéltünk egy újabb talit,úgytűnik nem haragszik rám.

Neked pedig drukkolok,hátha összejön mégis a végén! :))

2015. jan. 26. 16:28
 7/8 anonim ***** válasza:
szerintem van..nálam szakitota barátnőm és hasonlóan rosszul váltunk el,rá 2hónapra rá össze jöttünk megint és szerdán lesz,h 7hónapja együtt vagyunk,úgy hogy sok sikert neked is :)
2015. jan. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#7 Gratulálok és sok boldog órát akkor még nektek! :))

Köszönöm a jókívánságod!

2015. jan. 26. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!