Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem szeretek a barátommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretek a barátommal nálunk lenni, csak náluk? Lent

Figyelt kérdés
Ha ő van nálunk ő is maskepp all hozzam, es en is hozza. Annyira nem jo.. Viszont, ha naluk vagyunk tok jol elhulyeskedunk,megnyilunk jobban egymasnak stb. De ha ő van itt, akkor én sem és ő sem nyil meg annyira.. Volt valaki már így?

2015. jan. 26. 21:15
 1/4 CptTomato ***** válasza:
Voltam így... de kivettem egy lakást így nincs gond.
2015. jan. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A hely és a fiatalok kilátástalan lakásszerzési mutaói fejezik le a szerelmi életüket későbbiekben a "családi életüket".
2015. jan. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
igen, én is így vagyok. 16/L
2015. jan. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nalunk forditva van. A baratom akar mindig otthon lenni naluk, de en is szeretnek a sajat csaladommal es vele lenni. Ez se jobb
2015. jan. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!