Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy és fél hete járok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy és fél hete járok a barátommal, tudom ez nem hosszú idő, de nem vagyok igazán szerelmes belé. Mennyi idő kellhet mire jobban bele szeretek?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok és összejöttem az osztályból a legjobb fiú barátommal. Már kb. 2 hónapja többet érzek mint barátság, és ő is többet érez. Most, hogy járunk kicsit össze zavarodtam.. Nem érzem hogy szerelmes lennék. Időnként érzem, hogy szeretem, de sokkal gyakoribb, hogy inkább csak barátként nézek rá, vagy több mint barátként, de nem úgy mint a pasim. Keveset voltunk együtt suli után, szóval inkább csak suliban. Mennyi időt adjak ennek a kapcsolatnak, hogy bele szeressek, vagy kiderüljön, hogy igazából mit is érzek?

2013. jún. 14. 22:05
 1/6 anonim ***** válasza:
hát sajnos ha nem vagy belé szerelmes akkor előbb utóbb úgyis vége lesz, tapasztalat. kivéve persze ha megváltozik a srác, másképp tudsz majd rá tekinteni és te teljesen belészeretsz, de erre meg kevés az esély.
2013. jún. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem csak az érdekelne, hogy minek jössz össze valakivel, ha nem vagy szerelmes?!
2013. jún. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azért jöttem vele össze, mert ez barátságként nem működött volna tovább amúgy sem, mivel mind a ketten többet éreztünk.Vagy maradhattunk volna barátok, de akkor is rossz lett volna, mert nem csak úgy nézünk egymásra. De amióta járunk valahogy kevesebbet érzek.
2013. jún. 14. 22:19
 4/6 anonim ***** válasza:
62%

Osztálytárssal tabu járni :D

Nagyon gáz lesz ha szakítotok... :)

Szerintem ha ennyire nem érzel semmit és ilyen kérdéseid vannak kár eröltetni ezt a kapcsolatot...

2013. jún. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg mindenki maga döntse el h jár-e az osztálytársával vagy sem. egy normális osztály túl tud emelkedni azon h pl Józsi és Mari járnak vagy szakítanak.
2013. jún. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ezt nem nevezném szerelemnek....
2013. jún. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!