Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 1 és fél hete járok a barátomm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 és fél hete járok a barátommal, tudom ez nem hosszú idő, de nem vagyok igazán szerelmes belé. Mennyi idő kellhet mire jobban bele szeretek?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok és összejöttem az osztályból a legjobb fiú barátommal. Már kb. 2 hónapja többet érzek mint barátság, és ő is többet érez. Most, hogy járunk kicsit össze zavarodtam.. Nem érzem hogy szerelmes lennék. Időnként érzem, hogy szeretem, de sokkal gyakoribb, hogy inkább csak barátként nézek rá, vagy több mint barátként, de nem úgy mint a pasim. Keveset voltunk együtt suli után, szóval inkább csak suliban. Mennyi időt adjak ennek a kapcsolatnak, hogy bele szeressek, vagy kiderüljön, hogy igazából mit is érzek?

2013. jún. 14. 19:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Majd belejössz. 1 hónap után azért már kezdj el agyalni.
2013. jún. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
majd ha kicsit több időt töltesz vele, lehet, hogy jobb lesz :)
2013. jún. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Semennyit. Biztos hogy nem vagy belé szerelmes de mivel ő a legjobb barátod akaratlanul is azt hiszed hogy az vagy de hidd el nekem hogy nem. Voltam már én is ilyen helyzetben és rá kellett jönnöm hogy nem voltam szerelmes csak azt hittem. Szóval szerintem mondd meg a srácnak hogy legyetek csak barátok. Ha tényleg a legjobb barátod akkor meg fogja érteni ha nem akkor meg tudod hogy nem is volt igazi barát.
2013. jún. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De az biztos, hogy sokkal többet érzek szimpla barátságnál.. Van sok fiú barátom és nem érzek semmi többet irántuk.
2013. jún. 14. 20:03
 5/12 anonim válasza:
Legyetek minél többet egymással, érdeklődjetek egymás iránt és jobban összehangolódtok.. ;)
2013. jún. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 TörpeSzörnyeteg válasza:

Ha ez megnyugtat, nekem van egy barátom, akivel igazából nem lehetünk együtt mert bnője van, de mindketten többet érzünk barátságnál, ami nem szerelem még. Vagyis számára nem az.:/

Így megállapodtunk a Sokkal Több Mint BFF nevünknél, amíg fel nem szabadul.:D


15/L

ui: ő 20 éves és a kor nem számít, 1suliba jártunk, ő most végzett (13.-os) én meg most kezdtem (9.-es, vagyis mostmár 10.-es) :)

uui: Osztályból nem érdemes pasizni.:)

2013. jún. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem sem vagy szerelmes ,mert azért odavagy első pillanattól érzed.
2013. jún. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha szereted ,jobban mint barát,akkor vonzó neked,mindig hozzá bújnál,csókolgatnád mindig szépnek látnád,mint egy kis ékkövet.Tudom ez nyálas,de aki szerelmes volt már

mélyen tuti érzett hasonlót.Ilyesmit kellene érezned ha szerelmes lennél és fiatal vagy ahhoz hogy csak próbálgass,

plusz barátot nem csapunk be.

2013. jún. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

TörpeSzörnyeteg te mekkora idióta vagy. az ő részéről nincs szerelem, mert mást szeret, de megvárod míg "felszabadul"?! mintha az akarata ellenére lenne azzal, akivel van.. Vagy csak mindenki kap nála egy sorszámot?

Te hencegsz itt hogy 5 (fúúú de sok!) évvel nagyobb "pasi" rádnéz, ő meg majd azzal fog hencegni hogy az x-edik lány is megvolt neki..


A kérdezőnek meg: most viccelsz? majdnem 2 hete(!) jártok és nem tudod még hogy szereted-e. Nem tudom mi a francért agyalnak egyáltalán ezen az emberek. Ha jól kijöttök, szeretitek egymást, nem mindegy hogy "igazi"-e? Hát adjál már magatoknak egy pár hónapot legalább. Úgyis ki fog derülni hogy szerelem vagy nem. Teljesen felesleges ezen gondolkozni, mert csak elrontod a jót is ezzel. És ezt a többi hozzászólónak is mondom.

2013. jún. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 TörpeSzörnyeteg válasza:

kedves utolsó.

8 hónapja várok rá mert beleszerettem. voltak húzós pillanatok ahol majdnem megcsalta a bnőjét. igen idióta vagyok mert várok rá.. bejövök neki de a barátnőjét szereti.. sose dobott egy lányt se mindig őt dobták 1-2 év után.. és mondta is h nem egyből jönne össze velem hanem amint kiheveri.. és am is kicsi az esély h összejöjjünk mert kimegy Dániába továbbtanulni és akkor jön haza amikor én mek szüleimhez Németo.ba...

sztem nem a te dolgod eldönteni h hülye vok v se.. tisztába vagyok a tényekkel :)

sokkal több mint bff is elég.. ha azt vesszük sokszor a barátság mentett meg pár helyzettől mert ha jártunk volna akk szakítottunk volna pár szitutól.. mindegy hagyjuk.. csak azt mondom h egy barát sokkal többet ér mint egy szerelem, csak kevesebb dolgot kapsz meg (pl nem csókolóztok stb)

2013. jún. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!