Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van barátnője, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van barátnője, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Megismertem egy srácot, akinek több éve van barátnője, de már az első találkozásunkkor nagyon egymásra hangolódtunk és ma átmentem hozzá teázni és hát megcsókolt, de nagyon hevesen... Akart engem és én is őt, de még idejében tudtam megállj-t parancsolni. Nagyon vonzódom hozzá, de mégiscsak kapcsolatban van... Mit kéne tennem?

2015. jan. 27. 19:08
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
meséld el a barátnőjének...
2015. jan. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem átmenni teázni foglalt pasikhoz.
2015. jan. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Na az ilyen lotyók miatt mondják a Férfiak a nőkre , hogy r..ancok :D gratulálok, szétcsesztél egy kapcsolatot ..
2015. jan. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ne találkozz vele többet
2015. jan. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Úgy szeretem az ilyen kérdéseket.....szerinted mit kellene tenned?

Akarsz szerető lenni?

Vagy mit akarsz?

El biztos nem fogja hagyni a barátnőjét, mellette dugdoshat téged ha erre vágysz.

De bízunk benne, hogy neked is lesz majd barátod aki ugyanezt fogja veled is tenni, és legközelebb már egy másik csajnak mondhatjuk itt hogy csábítsa el bátran a te pasid :)

2015. jan. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tőled komolyat nem akar! Te csak a szeretője lennél! A pasas egy hűtlen fax, te meg egy naív buta liba!
2015. jan. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Funfact: nem dugtunk :)
2019. júl. 10. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!